قیمت تشک مسافرتی نوزاد ارزان از کارخانه اصفهان

قیمت تشک مسافرتی نوزاد در جدیدترین طرح ها و مدل های متنوع، متفاوت می باشد. فروش عمده این تشک ها در سایت های معتبر با ارائه قیمت ها بدون واسطه انجام می شود.

تشک مسافرتی نوزاد یکی از اقلام ضروری و کاربردی در هنگام سفر است که می تواند حس آرامش را برای کودک شما به ارمغان بیاورد. در طراحی این تشک ها از بهترین کیفیت ها بهره گرفته شده است. از جمله پارچه تترون ضد حساسیت و الیاف طبیعی می باشد.

تشک های مسافرتی نوزاد در انواع طرح ها و مدل های دخترانه و پسرانه و در رنگ های شاد و متنوع تولید می شود به همین دلیل خانواده ها تمایل زیادی به خرید این محصول دارند.

قیمت تشک مسافرتی نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک مسافرتی نوزاد به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک مسافرتی کودک به عوامل مختلفی از جمله جنس پارچه استفاده شده برای دوخت، جنس الیاف به کار رفته برای پر کردن تشک، طرح تشک، حجم تشک و … بستگی دارد.

این عوامل بسیار مهم هستند و هر کدام می توانند بر روی قیمت تشک تاثیر زیادی بگذارند و در هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم.

ویژگی های تشک مسافرتی نوزاد

ویژگی های تشک مسافرتی نوزاد

تنوع رنگ، تنوع طرح، قیمت مناسب، ابعاد استاندارد 80*60 سانتی متر، پارچه مرغوب، الیاف ضد حساسیت، قابل شست و شو بودن و … از ویژگی های این تشک ها می باشند.

علاوه بر این ویژگی ها، این تشک ها فضای زیادی را اشغال نمی کنند و سبک و قابل حمل می باشند.

تشک مسافرتی نوزاد مدل T10

تشک مسافرتی نوزاد مدل T10

این تشک یکی از انواع تشک های مسافرتی نوزاد است که از آن میتوان به عنوان تشک تعویض، تشک خواب و زیرانداز استفاده کرد.

این تشک در ابعاد 90*50 سانتی متر و ضخامت 3 سانتی متر و وزن 800 گرم تولید می شود که با الیاف ضد حساسیت پر شده است و قابل تاشدن می باشد و از دو روی این تشک می توان استفاده کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *