مرکز فروش تشک مسافرتی لایه آکاردئونی یک نفره

مرکز فروش تشک مسافرتی در شهرهای مختلف کشور وجود دارد. یکی از بهترین مراکز فروش نمایندگی شرکت پاندا می باشد که خرید از این شرکت اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم می نماید. تشک مسافرتی دارای انواع متنوع و جنس های مختلف می باشد که به نیاز و سلیقه ی خریداران و مشتریان سخت پسند توجه نموده است.

تشک مسافرتی به دلیل با کیفیت بودن آن تشک مهمان نیز گفته می شود. یکی از مرغوب ترین تشک مسافرتی ، تشک مسافرتی با لایه آکاردئون است. آکاردئون نوعی الیاف مصنوعی  است که به صورت نواری فشرده است که در وزن و ضخامت متفاوت برای پر کردن تشک مورد استفاده قرار می گیرد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی

عوامل تاثیرگذار در قیمت تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی

خرید تشک مسافرتی آکاردئونی به صورت عمده به عوامل متعددی بستگی دارد

مقدار و وزن آکاردئون به کار رفته در تشک

جنس نوار دور دوزی شده

جنس رویه پارچه

زیپ دار یا بدون زیپ دار؛ زیپ دار از کیفیت بالاتری برخوردار است زیرا در هنگام خرید مشتری زیپ را باز می کند به همین جهت از آکاردئون مرغوب تشک را پر میکنند.

کاور داشتن یا بدون کاور

اطلاعاتی در مورد آکاردئون

اطلاعاتی در مورد آکاردئون

یک لایه به هم چسبیده و منسجم شده است که هر چقدر آکاردئون به کار رفته در آن بیشتر باشد تشک سفتی بیشتری دارد در نتیجه دارای دوام و کیفیت بالاتری محسوب می شود. شرکت پاندا تشک های مسافرتی با لایه آکاردئونی مختلفی را تولید و عرضه می کند.

تشک مسافرتی یک نفره با الیاف لایکو

تشک مسافرتی یک نفره با الیاف لایکو

تشک مسافرتی یک نفره در ابعاد 90*190 که جزء استاندارد های سایزی است تولید می شود. الیاف لایکو همانند آکاردئون بستگی به مقدار و حجم به کار رفته دارد بنابراین قیمت متفاوتی از سوی فروشگاه ها عرضه می شود. الیاف لایکو جزء الیاف طبیعی محسوب می شود و به صورت رشته های دراز و بسیار باریک است که باعث نرمی و انعطاف تشک می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *