شرکت فروش عمده تشک دونفره قم

شرکت تشک قم ، گام بزرگی را در جهت تولید تشک برداشته است. یکی از این شرکت ها، شرکت بزرگ پاندا در قم می باشد و تشک های متنوعی را توسط این کارخانه برای مشتریان فراهم می کند. تشک های دونفره، از پرطرفدارترین تشک های تولیدی این شرکت می باشد.

در گذشته بیشتر از تشک های پنبه ای استفاده میشد که به دلیل سنگین بودن امروزه استفاده از آن رواج ندارد. بیشتر از تشک های مسافرتی که هم از الیاف مرغوب استفاده می شود و هم سبک هستند و به راحتی جا به جا می‌شوند، اما در این میان افرادی هستند که تشک های سنتی و پنبه ای دو نفره را به تشک های مسافرتی ترجیح می دهند.

شرکت پاندا هر دو نوع  تشک را با طرح های متنوع از طریق سایت شرکت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده تشک مورد نظر خود را انتخاب نماید.

تشک دونفره سنتی

تشک دونفره سنتی

تشک پنبه ای دونفره یک نوع دیسک پیشنهادی برای افرادی است که به سلامتی خود اهمیت میدهند و کمتر دچار درد کمر و گردن می شوند. تشک پنبه ای در ازای داشتن وزنی سنگین ولی در تابستان ها خنک و در زمستان ها تشک را گرم نگه میدارد و احساسی خوشایندی را به فرد می دهد.

فروش تشک خوشخواب 

فروش تشک خوشخواب

شرکت پاندا در کنار عرضه تشک های مسافرتی و طبی، تشک های خوشخواب را نیز در فهرست تولیدات خود قرار داده است. از این رو این شرکت از طریق سایت خود، آماده ی فروش عمده ی تشک های خوشخواب مرغوب و بدون هیچ واسطه ای می باشد.

قیمت تشک مسافرتی دونفره

قیمت تشک مسافرتی دونفره

تشک های مسافرتی در ابعاد مختلفی و حجم های متنوعی تولید می شوند بنابراین قیمت این نوع تشک ها به نوع الیاف مصرفی و سایز و ابعاد آن بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت های تشک مسافرتی دو نفره می‌توان به سایت شرکت پاندا مراجعه کرد. این شرکت تمامی قیمتها و تنوع محصولات خود را هر چند ساعت یکبار به روز رسانی می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *