کارخانه تشک سازی مسافرتی قزوین

کارخانه تشک سازی قزوین ، یکی از بهترین کارخانه های تشک سازی می باشد. چرا که از دستگاه های به روز در تولید تشک استفاده می شود. از جمله محصولات این کارخانه، تشک های مسافرتی است که مشتریان قابل توجه ای دارد.

تشک های مسافرتی دارای دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شود. نوع تشک های زیپ دار از مرغوبیت بیشتری برخوردار است؛ چرا که ،به دلیل اشرافیت مشتریان به داخل تشک از الیاف مرغوب و خالص استفاده می شود و همچنین تشک های زیپ دار قابل شستشو هستند، بنابراین این نوع تشک ها گرانتر از نوع معمولی آن است. برای خرید از این کارخانه از هر شهر و یا استانی میتوانید به سایت شرکت پاندا مراجعه کنید و یا از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید.

خط تولید تشک مسافرتی 

خط تولید تشک مسافرتی

کارخانه شرکت پاندا علاوه بر اقلامی همچون تشک مسافرتی، محصولات دیگری مانند، پتو، روبالشی ،روتختی و غیره را نیز تولید می نماید. خط تولید این شرکت به صورت فعالانه در حال تامین سفارشات مشتریان می باشد. این شرکت دارای نمایندگی هایی در شهرهای دیگر نظیر یزد، اصفهان، مشهد، تهران و غیره می باشد و با مراجعه حضوری می توانید خرید عمده خود را انجام دهید.

صادرات تشک مسافرتی

صادرات تشک مسافرتی

ایران در تولید تشک مسافرتی خودکفا شده است و حتی با تولید انبوه، کشورهای همسایه را نیز تامین می نماید. شرکت پاندا به کشورهایی نظیر افغانستان، پاکستان، عراق و… تشک های مسافرتی را با طرح های متنوع، جنس های مرغوب، بسته بندی های مناسب و کاوردار صادر میکند. همین امر باعث شده مشتریان زیادی را در خارج از کشور به خود جلب کند.

انواع تشک های مسافرتی

انواع تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی دارای تنوع و طرح‌های مختلفی می باشد از جانب تشک های فانتزی که معمولاً به شکل عروسکی و یا از پارچه های عروسکی استفاده می شود. تشکهای فانتزی از روی شخصیت های کارتونی از قبیل باب اسفنجی، کیتی، مینیون و غیره دوخته می شوند. این تشک ها برای سایزهای بزرگسال نیز تولید می شود و با استقبال زیادی در زمینه ی تولید این نوع تشک مواجه شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *