فروش اینترنتی بالش عروسکی فیل

بالش عروسکی فیل یکی از محصولات فانتزی و بسیار شکیل و پر طرفدار شرکت پاندا می باشد.

این محصول در سایزبندی های مختلف ارائه شده است. تنوع این محصول در سایز امکان قدرت انتخاب بیشتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد تا متناسب با نیاز خود خرید کنند. این بالش ها از بهترین الیاف و مواد اولیه تولید میشوند تا در صورت استفاده مکرر دچار آسیب دیدگی نشوند.

بالش عروسکی فیل بسیار پرفروش و پر طرفدار است و لذا خریداران زیادی در سراسر ایران و حتی تاجران خارجی نسبت به سفارش آن به صورت عمده اقدام کرده اند.

جنس بالش های عروسکی فیل

جنس بالش های عروسکی فیل

این بالش ها همانطور که از نام آن برمی آید به نوعی هم بالش هستند هم عروسک؛ بنابراین در تولید این محصولات باید از بهترین نوع الیاف استفاده کرد تا دوام و کیفیت آن به مرور استفاده از بین نرود و شکل اولیه خود را حفظ کند. شرکت پاندا در تولید بالش های عروسکی فیل از جنس نمد استفاده میکند.

نمد نوعی پارچه است که از پشم فشرده به دست می آید و مقاومت بسیار بالایی دارد و در اثر استفاده زیاد دچار ساییدگی و تغییر سایز نمیشوند. این بالش ها در سایز بندی های مختلفی تولید میشوند و امکان شستشو هم با دست و هم با لباسشویی را دارند و بعد از شستشو تغییر شکل و سایز ندارند.

کاربرد بالش عروسکی فیل

کاربرد بالش عروسکی فیل

از آنجایی که این بالش ها هم عروسک هستند هم بالش میتوانند به صورت های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند برای مثال از آنجایی که شرکت پاندا نسبت به سایزبندی این محصول ابتکار به خرج داده است مصرف کنندگان میتوانند برای تزیین و دکوراسیون اتاق خواب کودک و یا برای استفاده خود کودکان از آن بهره­مند شوند.

ضمن اینکه این بالش ها هم برای نوزاد، کودکان و نوجوانان طراحی شده است میتوانند به صورت های مختلف و متناسب با سلیقه مصرف کننده مورد استفاده قرار بگیرد.

فروش اینترنتی بالش های عروسکی فیل به چه شکل است؟

فروش اینترنتی بالش های عروسکی فیل به چه شکل است؟

شرکت پاندا به منظور دسترسی آسان و راحت به محصولات خود فروش اینترنتی و آنلاین را در نظر گرفته است تا خریداران و تاجران محصولات کالای خواب به راحتی و با صرف هزینه زمانی کم به تنوع محصولات این شرکت دسترسی پیدا کنند. کیفیت مطلوب این محصول در مقابل قیمت مناسب آن که به دلیل فروش عمده و بی واسطه در نظر گرفته شده است باعث شده است تا بسیاری از تاجران خارجی و خریداران داخلی نسبت به خرید آن اقدامات پی در پی ای را مبذول دارند.

لذا شما نیز میتوانید برای خرید بالش عروسکی فیل به صورت عمده با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *