قیمت تشک دونفره مهمان برای صادرات به افغانستان

قیمت تشک دونفره مهمان ، که توسط شرکت پاندا تولید می شود، در بازار رقابتی برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود. خرید از شرکت به صورت مستقیم از کارخانه انجام می شود و این امر به حذف واسطه گری ها شده است. تشک دو نفره مهمان علاوه بر مصارف مهمان و سفر، به دلیل سبک و راحت بودن برای مصرف روزانه نیز، بسیار مناسب می باشد.

تشک مهمان به راحتی جابجا می شوند. در تولید این نوع تشک ها از الیاف و پارچه های مرغوب استفاده می شود. شرکت پاندا علاوه بر ارائه و عرضه ی تشک های مهمان در داخل کشور، در امر صادرات به کشورهای مختلف از جمله افغانستان موفق بوده است. تشک های مهمان صادراتی در بسته بندی های مناسب و کاوردار می باشد.

قیمت تشک دو نفره مهمان به چه عواملی بستگی دار‌د؟

قیمت تشک دو نفره مهمان به چه عواملی بستگی دار‌د؟

قیمت تشک های مهمان به عوامل مختلفی از جمله، نوع دوخت، الیاف مصرفی، پارچه ی به کار رفته در تشک و وزن تشک بستگی دارد. این عوامل سبب می شود که تشک های تولید شده قیمت های یکسانی نداشته باشند و دارای هزینه ی متفاوتی باشند.

تولید تشک مهمان یک نفره

تولید تشک مهمان یک نفره

تشک های مهمان یک نفره به دلیل فروش بالا، میزان تولید آن نسبت به تشک های دونفره بیشتر است. این تشک ها در سایزهای استاندارد و در وزن های ۲ تا ۳ کیلویی تولید می شود. تشک های یک نفره مانند تشک های مسافرتی دو نفره از الیاف متنوعی پر می شوند که بنا به درخواست مشتریان قابل سفارش می باشد.

خرید تشک های مهمان

خرید تشک های مهمان

برای خرید تشک های مهمان می توان از طریق سایت فروش شرکت پاندا و یا از طریق مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی های این شرکت اقدام نمود. بی شک، راحت ترین و آسان ترین روش جهت سفارش عمده خرید اینترنتی و آنلاین از طریق سایت فروش می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *