فروش عمده تشک دونفره مسافرتی در مشهد

تشک دونفره مشهد ، به عنوان یکی از نمایندگی های شرکت پاندا، در زمینه تولید انواع تشک های از جمله تشک دونفره مسافرتی فعالیت دارد. تشک های مسافرتی امروزه جای تشک های سنتی و پنبه ای را گرفته اند. از این رو، دارای فروش بیشتری نسبت به سایر تشک ها دارد.

تشک های مسافرتی از الیاف مختلفی پر می شوند که بنا به سفارش مشتریان انتخاب می شود. آکاردئون، لایکو، پشم شیشه، ابری و … از اقسام الیاف هایی می باشد که در تولید تشک های مسافرتی کاربرد بیشتری دارد. تشک دو نفره مشهد به دلیل سبک و کم حجم بودن دارای مشتریان بیشتری نسبت به تشک های سنتی می باشد. فروش عمده تشک های مسافرتی از طریق سایت شرکت پاندا ، امکان پذیر است و شرایط آسان و راحتی را برای خریداران مهیا کرده است.

خرید تشک دونفره مشهد

خرید تشک دونفره مشهد

برای خرید تشک مسافرتی در مشهد با می توان مراجعه ی حضوری به نمایندگی شرکت پاندا اقدام نمود. اما برای رفاه دیگر مشتریان در سایر نقاط کشور با ایجاد و بروز رسانی سایت فروش این شرکت، راه را هموار کرده است. خرید از این شرکت به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمتی ارزان همراه است.

تولید تشک مسافرتی نوزاد
تولید تشک مسافرتی نوزاد

با تولید تشک های مسافرتی نوزاد همواره مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. این نوع تشک ها سبک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند. تشک مسافرتی نوزاد به صورت ست بالش و تشک به فروش میرسد و الیاف و پارچه مصرفی در تولید آن، از نوع ضد حساسیت و آلرژی می باشد.

صادرات انواع تشک های مسافرتی

صادرات انواع تشک های مسافرتی

شرکت پاندا به عنوان شرکت تولیدی فعال، علاوه بر تولید و عرضه ی داخلی، در امر صادرات و ارتباطات بین المللی موثر عمل کرده است. این شرکت انواع تشک های مسافرتی مرغوب را در بسته بندی های مناسب و کاوردار به کشورهای مختلفی مانند، پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *