پخش تشک های مسافرتی یک نفره از درب کارخانه

پخش تشک های مسافرتی در انواع نقش ها و طرح ها در بازار این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا تشک دلخواه و مورد نیاز خود را به صورت عمده و با قیمت ارزان و کیفیت عالی تهیه کنیم.

دیگر از جابه جایی تشک های سنگین و پر حجم خبری نیست و این تشک ها جای خود را به تشک های مسافرتی خوش آب و رنگ داده است. استفاده از الیاف کم وزن در آنها کار نگهداری و شست و شوی آنها را راحت تر کرده است.

تشک های مسافرتی، محصولات شیک، سبک و کم حجمی هستند که ما را در مسافرت ها همراهی می کنند و بهداشت و راحتی را در پذیرایی از مهمان هایمان به ارمغان می آورند.

صادرات و پخش تشک های مسافرتی

صادرات و پخش تشک های مسافرتی

صادرات تشک مسافرتی به کشورهای مختلف راه یافته است و فروش خوبی هم دارد. در حال حاضر انواع تشک سفری از ایران به عراق صادرات می شود. علاوه بر این کشور، کشورهای دیگر هم از جمله ارمنستان، آذربایجان، کویت و … می توان اشاره کرد.

صادرات تشک می تواند تولیدات خود را در کشورهای مختلف دنیا با قیمت خوب به فروش برساند و از این جهت می تواند به تولیدات داخلی کمک کند.

قیمت تشک مسافرتی یک نفره

قیمت تشک مسافرتی یک نفره

تشک های مسافرتی یک نفره در انواع مدل ها از جمله مدل صنم، کامفورت و … تولید می شوند که قیمت این تشک ها با جنس و کیفیت خود رابطه مستقیم دارد.

هر چقدر جنس و الیاف به کار رفته مرغوب تر و بهتر باشد به همان مقدار قیمت هم بیشتر است. رنگ و مدل این تشک ها نیز بر روی قیمت تاثیر گذار است.

ویژگی های تشک های مسافرتی

ویژگی های تشک های مسافرتی

این تشک ها ضد رطوبت می باشند و اگر می خواهید به یک مسافرت کنار ساحل بروید این تشک ها گزینه خوبی می باشد و برای استفاده افراد در هر سن و وزنی مناسب است.

تشک های سفری سنگین وزن نیستند به همین دلیل جابه جایی و حمل آن راحت می باشد. تشک های سفری ضدد حساسیت می باشند و مشکلی برای پوست و موی شما ایجاد نمی کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *