فروش مستقیم از تولیدی های تشک در تهران

تولیدی های تشک در تهران انواع نقش و طرح ها را تولید و در بازار عرضه می کنند. این تشک ها در سایت های اینترنتی در اختیار مشتریان قرار داده شده است و به صورت عمده و در بالاترین کیفیت به فروش می رسد.

محصولات تشک خواب رویال تولید شده در تولیدی های تهران در بازار موجود می باشد و یکی از برندهای پر طرفدار و پر کاربرد کالای خواب در صنعت تشک می باشد.تشک های رویال شامل تشک طبی، تشک فنری، تشک طبی فنری  و تشک سوپر طبی می باشد که هر یک از این تشک ها دارای مدل های متنوعی می باشند.

تنوع رنگ، تنوع طرح، تولید از بهترین متریال، الیاف ضد حساسیت و ضد باکتریال، مقاومت و استحکام و … از ویژگی های تشک های تولید شده در تهران می باشد.

تولیدی های تشک در تهران با بهترین متریال

تولیدی های تشک در تهران با بهترین متریال

تشک های تولید شده در تولیدی های تهران با بهترین متریال ساخته و تولید می شوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

استفاده از الیاف طبیعی که ضد حساسیت می باشند و مشکلات آلرژیک ایجاد نمی کند و دارای ضمانت نامه بودن از جمله مواردی می باشد که افراد به آنها بسیار توجه کرده اند.

تشک طبی فنری رویال

تشک طبی فنری رویال

از مشخصه این تشک ها استفاده از اسفنج در انواع خاص و وزن های مختلف به عنوان اصلی ترین بخش تشک می باشد.

از آنجایی که این تشک ها فاقد هر گونه فنر است، از این رو غلت زدن و هر گونه حرکتی روی این تشک به هیچ نحو موجب تکان خوردن و خراب شدن تشک و … نمی شود.

تشک های فنر منفصل

تشک های فنر منفصل

در تشک های ساخته شده از فنر های منفصل، سیم پیچ ها درون پاکت هایی در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

این تشک ها به گونه ای طراحی شده اند که هر فنر به میزان فشار وارد شده از طرف قسمت های مختلف بدن شخص، واکنش نشان داده و تغییر حالت می دهد به این دلیل این تشک ها بر اساس وزن و اندام هر فرد، قالب مخصوص بدن همان فرد را می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *