سفارش تشک پنبه ای دونفره ابعاد ۲۰۰ * ۱۶۰

سفارش تشک آماده پنبه ای در سایز های یک نفره و دونفره با ابعاد ۲۰۰*۱۶۰ از طریق کارگاه و مراکز فروش عمده از طریق دو روش حضوری و اینترنتی امکان پذیر می باشد.

تشک های پنبه ای ای در دسته تشک های زمینی و سنتی قراردارند و هنوز با وجود انواع کالای خواب مدرن و به روز طرفداران خاص خود رادارد.

تشک طبی از راحتی بالایی به هنگام خواب برخوردار می باشند و در تابستان ها به شما یک خواب خنک و زمستان ها گرم هدیه می دهد.

این تشک ها از الیاف پنبه تولید شده اند و  همچنین طول و ارتفاع این تشک ها بسته به حجم الیاف تغییر می کند و این موضوع باعث متغییر شدن قیمت این تشک ها می شود.

پارچه مورد استفاده در تشک های پنبه ای

پارچه مورد استفاده در تشک های پنبه ای

این تشک ها جنس پارچه نخی دارند که دارای طرح هایی هستند و یا سفید می باشند؛طرح رنگ های این پارچه زیبا می باشند که به نحوه خود باعث ظاهر زیبای محصول شده وبرای مشتریان این محصول جذاب تر بوده است.

  • بیشتر بخوانید: پتو

این پارچه ها  به متقال معروف هستند  و یک پارچه با دوام و بدون حساست می باشند.

فواید استفاده از تشک های سنتی

فواید استفاده از تشک های سنتی

تشک اسفنجی سنتی از ویژگی ها و فوایدی بالایی برخوردار می باشند که می خواهیم به چند مورد از این فوایید اشاره کنیم.

از جمله این فواید درمان رماتیسم، درمان کم خوابی و بد خوابی، بسیار سبک و نرم و قابلیت جابه جایی آسان، بهبود کمر درد و دیسک کمر و همچنین استفاده آسان برای مهمان و همچنین هنگام خواب برای روی زمین و بسیار از فواید دیگر که برخی از آن ها را ذکر کردیم.

خرید تشک های پنبه ای دونفره برای تخت خواب

خرید تشک های پنبه ای دونفره برای تخت خواب

مجموعه پاندا یکی از مراکز تولید کننده انواع تشک بادی پنبه ای می باشد که به راحتی می توانید سفارشات خود را به صورت عمده از طریق  این محموعه دریافت کنید.

تشک های دونفره پنبه ای برای روی تخت خواب با توجه به وزن بالایی که دارد تنها در این جهت مورد استفاده می باشند که امروزه ازطرفداران بالایی برخودارد هستند و افراد زیادی این تشک ها را برای تخت های خود تهیه و مورد استفاده قرار می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *