سفارش تشک مسافرتی وزن سه کیلوگرم قیمت مناسب و عمده

سفارش تشک مسافرتی در دو سایز یک نفره  و دونفره با وزن های متفاوت  از طریق مراکز فروش عمده امکان پذیر می باشد.

تشک سفری چیست؟در سفر شاید امکان خواب مناسب در جای راحت برای افراد میسر نباشد؛ با استفاده از تشک سفری می توانید در هر کجا یک خواب راحت و آسوده را داشته باشید و دیگر نگران نباشد.

تشک های مسافرتی همانطور که از نامشان پیداس به دلیل فرم و ساختار تولیدشان به راحتی قابل حمل و نقل و جابجایی می باشند و جای زیادی را اشغال نمی کنند.

تشک های مسافرتی از انواع تشک ها طبی می باشند و ویژگی های بسیار مثبتی را برخوردارد می باشند؛ تشک های سفری در وزن های متفاوتی تولید می شوند که یکی از آن ها وزن سه کیلو گرم می باشد که جز تشک های مسافرتی سنگین وزن قرارمی گیرد.

یک تشک مسافرتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک تشک مسافرتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اغلب تشک های مسافرتی از پارچه ضد حساسیت درست شده اند،خاصیت ضد رطوبت دارند، شستو شو راحت و در معرض آفتاب قرار بگیرد مشکلی نداشته باشد، پارچه باکیفیت و بادوام و دارای کاور یا روپوش مخصوص که باعث نظافت و تمیزی بیشتر این تشک ها شود برخی از این ویژگی ها می باشد.

تشک ها مسافرتی به هنگام استفاده از ستون فقرات مراقبت و از ابتلا به درد های نشای از کمر جلو گیری می کند.

خرید عمده تشک های سفری سه کیلو گرم

خرید عمده تشک های سفری سه کیلو گرم

تشک های سفری در وزن های ۱ تا ۵ کیوگرم تولید می شوند که یکی از این مدل ها تشک های سه کیلو گرم است که بازار فروش مناسبی دارد و می توانید  این محصول را به صورت عمده با قیمت تولیدی از بازرگانی پاندا تهیه کنید، این تشک ها باتوجه به متریال مورد استفاده از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.

کاربرد های گسترده تشک های مسافرتی

کاربرد های گسترده تشک های مسافرتی

از این تشک های پر کاربرد می توان به استفاده شخصی در منازل، استفاده برای مهمان و جاگزین کردن به جای تشک های سنتی جاگیر ،استفاده راحت در سفر با توجه به حجم و سبکی، استفاده در کمپینگ، استفاده برای افراد حساس و همچنین افرادی که بدن درد دارند می توانند از این کالا استفاده مفید را به عمل آورند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *