مدل روتختی سلطنتی شیک | فروش اینترنتی روتختی از تولیدی | پاندا

مدل روتختی سلطنتی شیک

مدل روتختی سلطنتی شیک با انواع سرویس های خواب مخمل، ساتینت، میکرو دیجیتال و …، توسط مجموعه پاندا ارائه می شود. با فروش اینترنتی روتختی، امکان اتصال شما خریداران عمده به شرکت تولیدی را فراهم ساخته ایم که می توانید انواع مدل روتختی جدید و شیک، مطابق با نیاز روز را، یکجا خریداری نمایید.

با توجه به این که روتختی، تکمیل کننده سرویس خواب عروس می باشد، به همین دلیل، دقت زیادی در انتخاب آن، از سمت خانواده ها صورت می گیرد و در نتیجه این امر، تولید کنندگان، اقدام به ارائه مدل های جدید و شیک امروزی نموده اند تا حتی نیاز سخت پسندترین افراد را هم پاسخ دهند.

روتختی های مخمل و گیپور، نمونه یکی از سرویس های خواب سلطنتی می باشد که تولید آن، هم توسط شرکت های داخلی نظیر پاندا و هم از طریق مجموعه و تولید کنندگان خارجی، انجام می شود و شما می توانید به صورت یکجا، تمامی مدل روتختی ها را انتخاب و سفارش دهید.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی قلبی | مدل روتختی قلبی

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی قلبی | روتختی عکس قلب

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی قلبی | روتختی مدل قلب [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

مدل روتختی سه بعدی طرح قلب

طرح قلب به عنوان یکی از طرح های خوب برای خرید عمده مشتریان می باشد که مدل روتختی سه بعدی طرح قلب، توسط شرکت پاندا، به خوبی طراحی و عرضه شده است.

نمونه های چاپ میکرو دیجیتال انجام شده در صنعت دوخت روتختی، شامل گزینه های متعددی خواهد بود که اگر بخواهیم به معرفی آن ها بپردازیم، گزینه های زیر، از جمله موارد پرفروش محسوب می شوند:

  • روتختی طرح پروانه
  • طرح گل
  • طرح شکوفه
  • طرح ستاره

این ها از جمله مواردی هستند که فروش بالایی داشته و به صورت یک ست روتختی دونفره شش تکه، شامل چهار عدد روبالشی، یک عدد روتشکی کش دوزی شده و همچنین یک لحاف ست شده، عرضه می شوند و بسته بندی مناسب آن نیز، یکی دیگر از مزیت های رقابتی آن محسوب می شود.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی عروس | روتختی عروس جدید [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی عروس | روتختی عروس با قیمت [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی عروس | روتختی عروس اسپرت [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

انواع مدل روتختی عروس

یک بخش از سخت پسندترین مشتریان ما، عزیزانی هستند که متقاضی خرید سرویس روتختی عروس هستند و حساسیت زیادی به خرج می دهند تا خاص ترین و زیباترین نمونه کار را سفارش دهند.

سرویس روتختی دونفره عرضه شده در مجموعه پاندا، نمونه های بسیار متعددی را شامل می شود که می توان به روتختی های ژاکارد، روتختی مخمل، پلی استر، پروفسور، میکرو دیجیتال و … اشاره نمود.

در میان این گزینه های بیان شده، روتختی های رنفورس که نمونه سرویس خواب های کتان هستند و یا روتختی مخمل و ژاکارد، از گزینه های پیشنهادی ما محسوب می شود که هم کیفیت خوبی دارند و هم ظاهر مناسبی به همراه خواهند داشت.

قیمت روتختی گیپور و مخمل

مخمل و گیپور به عنوان گران ترین پارچه هایی هستند که در صنعت تولید و دوخت سرویس های خواب و روتختی دونفره هم مورد استفاده قرار می گیرد و بسته به جنس پارچه های مورد استفاده هم، شاهد این خواهیم بود که قیمت های متفاوتی عرضه می شود.

سرویس روتختی مخمل دو نفره ایرانی به صورت ست ده پارچه عرضه می شود و کامل بودن اجزای مختلف تشکیل دهنده این نمونه کار، به عنوان بخشی از مزیت های آن محسوب می شود.

اما نمونه سرویس های روتختی مخمل خارجی عرضه شده در این مجموعه هم به عنوان یکی دیگر از مواردی خواهد بود که شما در بین آن ها می توانید برای خرید عمده و یا تک، اقدام نمایید.

شرکت پاندا خواب

مدل روتختی سلطنتی شیک برای خرید عمده

سرویس روتختی سلطنتی شیک و جدید که برای خرید عمده عرضه می شود هم نمونه کارهایی است که شما در لیست خرید عمده خود می توانید قرار دهید و از مزیت هایی همچون حاشیه سود مناسب، قیمت مقرون به صرفه و کیفیت تضمین شده، بهره مند شوید.

فروش بی واسطه انواع سرویس های روتختی تک نفره و دونفره با مدل های خاص و کمیاب در این سایت، به عنوان فرصتی است که ثبت سفارش خود را بتوانید از طریق مسیرهای ارتباطی به انجام رسانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *