قیمت روتختی عروس سلطنتی ژاکارد کریستال

قیمت روتختی عروس سلطنتی جنس ژاکارد باتوجه به کیفیت بالا و ظاهر فاخری که دارد بسیار مناسب و ارزان ارائه میشود. این محصول جز تولیدات خاص شرکت پانداست که طرفداران ویژه خود را دارد. این محصول در عین این که زیباست از الیاف بسیار مرغوب نیز تولید میشود و این قیمت مناسب آن است که آن را به یک محصول پر فروش و با سودآوری بالا برای شرکت تبدیل کرده است و خریداران و تاجران زیادی را از سراسر ایران و حتی خارج از مرزهای ایران برای خرید و ثبت سفارش مشتاق کرده است.

کیفیت روتختی سلطنتی عروس ژاکارد

کیفیت روتختی سلطنتی عروس ژاکارد

روتختی های سلطنتی بویژه با پارچه ژاکارد که دارای طرح های زیبا در خود بافت پارچه است یکی از شیک ترین و مجلل ترین روتختی های تولید شده در بازار می باشد. اگر با پارچه ژاکارد آشنایی داشته باشید میدانید که روی این پارچه طرحی چاپ نمیشود بلکه در هنگام تولید این پارچه طرح در خود بافت پارچه ایجاد میشود و همین موضوع باعث زیبایی دو چندان این نوع پارچه شده است و در تولید روتختی های سلطنتی عروس زیبایی و چشم نوازی خاصی را ایجاد می کند. از طرفی کیفیت این نوع پارچه نیز مطابق با استانداردهای روز جهانی است و قابلیت شستشو با لباسشویی بدون آبرفت و تغییر رنگ را نیز دارد و کاملا ضد حساسیت و باکتری است.

تنوع روتختی  سلطنتی عروس

تنوع روتختی  سلطنتی عروس

این روتختی ها در تنوع بالایی تولید میشود و ضمن کیفیت مطلوب آن بسیار زیبا و جذاب نیز هستند. طرح های این روتختی شامل طرح گلدار، گل برجسته، حاشیه دار و… است و در تنوع رنگی زرشکی، سفید، طلایی، مشکی و… است. این تنوع بالا برای یک روتختی که به طور خاص سلطنتی است بسیار فوق العاده است و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارد و در زمینه صادرات برون مرزی نیز با سودآوری فوق العاده ای همراه بوده است.

قیمت روتختی عروس سلطنتی به صورت عمده

قیمت روتختی عروس سلطنتی به صورت عمده

قیمت روتختی عروس سلطنتی به دلیل فروش عمده توسط شرکت پاندا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. این روتختی ها با کیفیت بالا و تنوع گسترده در طرح و رنگ جز انتخاب های اولیه تجار و بازرگانان است. زیبایی و چشم نوازی این روتختی ها در کنار کیفیت درجه یک آنها دو پارامتر مورد نظر تجار و خریداران را دارد و لذا از محصولات پر فروش و در ضمن سودآور شرکت پانداست. شما نیز برای آگاهی از قیمت روتختی عروس سلطنتی و خرید آن به صورت عمده میتوانید با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *