فروش اینترنتی انواع تشک های عروسکی

انواع تشک های عروسکی ، توسط شرکت های بزرگ تولیدی از جمله شرکت پاندا به مشتریان ارائه می شود. خرید تشک های عروسکی از شرکت پاندا دارای مزیت های زیادی می باشد که سبب می شود خریدار با آسودگی خاطر از این شرکت خریداری کند. یکی از بزرگترین مزیت ها ، خرید ارزان تشک های عروسکی می باشد. تشک های عروسکی پاندا به صورت مستقیم عرضه می شود و در آن واسطه ها حذف شده اند. به عبارتی، به قیمت درب کارخانه ارائه می شود.

تشک های عروسکی شامل انواع مختلفی که شبیه شخصیت های کارتونی مانند، کیتی، باب اسفنجی، مینیون و… هستند، دوخته می شوند. این تشک ها تنها سایز کوچک و کودک تولید نمی شود. بلکه ، در سایز بزرگسال نیز، قابل سفارش می باشد و با استقبال خوب مشتریان روبرو شده است. برای سفارش انواع تشک های عروسکی، شرایط فروش اینترنتی برای مشتریان فراهم شده است.

خرید حضوری انواع تشک های عروسکی

خرید حضوری انواع تشک های عروسکی

انواع تشک های عروسکی را می توان به دو روش حضوری و اینترنتی سفارش داد. در میان مشتریان، افرادی هستند که خرید حضوری را به خرید آنلاین ترجیح می دهند. شرکت پاندا با داشتن نمایندگی هایی در شهرهای مختلف مشهد، تهران، اصفهان و … این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است.

جزئیات تشک های عروسکی

جزئیات تشک های عروسکی

تشک های عروسکی در سایز و ابعاد استاندارد ۱۵۰* ۱۰۰ و ۱۵۰*۲۰۰ تولید می شود. این نوع تشک ها در سایز دلخواه مشتریان قابل سفارش می باشد. الیاف و پارچه ی مصرفی ضد حساسیت و قابل شستشو می باشد و خواب آرامی را برای فرد ایجاد می کند.

تشک عروسکی بازی نوزاد

تشک عروسکی بازی نوزاد

یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا، تشک بازی نوزاد می باشد. در تولید این نوع تشک به پوست نوزادان توجه و از پارچه ها و الیاف مرغوب استفاده می شود. تشک های بازی علاوه بر نرم و راحت بودن ، مدت ها، نوزادان را سرگرم می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *