خرید اینترنتی تشک های عروسکی از تولیدی

خرید اینترنتی تشک های عروسکی ، توسط شرکت پاندا این شرایط فراهم شده است. تشک های عروسکی در تنوع مدل و رنگ که برگرفته از شخصیت های کارتونی اعم از کیتی، مینیون، باب اسفنجی و… هستند، تولید می شود. تشک های عروسکی نه تنها در سایز کودک بلکه، در سایز بزرگسال نیز، تولید می شود و مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

این نوع تشک ها در سایزهای استاندارد ۱۵۰* ۱۰۰ و ۱۵۰* ۲۰۰ دوخته می شوند و خریداران می توانند تشک مورد نظر خود را به صورت عمده انتخاب کنند. مشتریان برای سفارش، می توانند از خرید اینترنتی تشک های عروسکی استفاده کنند. به طور یقین راحت ترین روش جهت ثبت سفارش، خرید آنلاین می باشد که از طریق سایت فروش شرکت پاندا انجام می پذیرد.

خرید اینترنتی و حضوری تشک های عروسکی

خرید اینترنتی و حضوری تشک های عروسکی

برای خرید تشک های عروسکی می توانید با مراجعه به یکی از نمایندگی ها در شهرهای مختلف مانند، تهران، یزد، اصفهان، مشهد و… و یا از طریق سایت فروش پاندا به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام نمایید. خرید در هر دو روش با قیمتی مناسب خواهد بود، زیرا واسطه ها در آن حذف می شوند و به صورت مستقیم از کارخانه ارائه می شود.

تشک های فانتزی مسافرتی نوزاد

تشک های فانتزی مسافرتی نوزاد

تشک های مسافرتی نوزاد به صورت ست بالش و تشک هستند و با استفاده ‌از الیاف و پارچه ی ضد حساسیت ، آسیبی به پوست نوزاد وارد نمیکند. تشک های نوزاد بسیار سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند . تشک های فانتزی نوزاد یکی از لوازمات ضروری تهیه ی سیسمونی نیز، محسوب می شود.

قیمت گذاری تشک عروسکی بزرگسال

قیمت گذاری تشک عروسکی بزرگسال

قیمت های تشک عروسکی به عوامل مختلفی از جمله سایز و ابعاد تشک، حجم تشک و الیاف به کار رفته، مدل تشک بستگی دارد و همه ی این عوامل انتظار قیمت متفاوت را به وجود می آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *