خرید اینترنتی مدل تشک عروسکی بزرگسال

مدل تشک عروسکی از انواع تشک های سبک و راحت می باشد که توسط شرکت پاندا تولید می شود.تشک های عروسکی توسط عروسک هایی که از روی شخصیت های کارتونی تولید می شوند بر روی تشک چسبیده می شود. تنوع این تشک ها در مدل های عروسکی اعم از، باب اسفنجی، مینیون، کیتی، خرس و … هستند.

اندازه این تشک ها بستگی به مدل تشک عروسکی و سفارش مشتریان دارد. تشک عروسکی در سایزهای بچه گانه و بزرگسال در شرکت پاندا موجود می باشد.
برای خرید تشک های عروسکی می توانید از طریق سایت شرکت پاندا اقدام کنید. خرید از این سرکت مقرون به صرفه است. چون فروش به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای صورت می گیرد. از این رو سفارشات عمده مشتریان به قیمت درب کارخانه ارائه می شود.

قیمت مدل تشک عروسکی

قیمت مدل تشک عروسکی

تشک های عروسکی دارای قیمت های یکسانی نمی باشند. تعیین قیمت توسط عواملی مانند جنس پارچه به کار رفته ، نوع الیاف مصرفی ، وزن تشک ، نوع دوخت بستگی دارد. آنچه در شرکت پاندا رعایت شده است ، قیمت گذاری مناسب و ارزان است و تشک های عروسکی را با حداقل سود به فروش می رساند.

خرید تشک عروسکی کودک

خرید تشک عروسکی کودک

تشک عروسکی کودک در طرح ها و رنگ های متنوع توسط شرکت پاندا به فروش می رسد و مدل های آن شبیه سازی شخصیت های کارتونی می باشد. این نوع تشک ها مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و به راحتی می توانند از طریق سایت این شرکت سفارش عمده انجام دهند.

تولید تشک مسافرتی بزرگسال

تولید تشک مسافرتی بزرگسال

تشک مسافرتی بزرگسال در سایز یک نفره و دونفره تولید می شود. تشک یکنفره از نوع دو نفره ی آن فروش بیشتری دارد. از این رو دارای تنوع و رنگ بندی های بیشتری می باشد. تشک مسافرتی یک نفره سبک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *