صادرات تشک برقی المنت ایران مارک بهتاب

تشک برقی المنت ایران ، با کیفیت بالا در حال تولید و عرضه توسط کارخانه های ایران می باشد. یکی از معتبر ترین شرکت های تولیدی تشک برقی، شرکت پاندا است که تشک های برقی را با برند بهتاب به فروش می رساند، تشک برقی بهتاب توسط المنت های برقی که در درون تشک وجود دارد گرما را در درون تشک به طور یکسان پخش می کند و باعث می شود فرد احساس راحت و خوشایندی را بر روی تشک حس کند.

این نوع تشک دارای دو نوع تایمردار و معمولی می باشد. نوع تایمر دار به دلیل کارایی بیشتر گرانتر از معمولی می باشد. تشک برقی برای تسکین دردهای روماتیسمی، مفصلی، عضلانی بسیار مناسب است و پزشکان نیز به استفاده از آن توصیه می کنند.

مشخصات تشک برقی المنت ایران

مشخصات تشک برقی المنت ایران

تشک های برقی یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا می باشد. ابعاد این تشک ۸۰* ۶۰ می باشد. از قابلیت های این تشک می توان به تنظیم حرارت و دمای تشک، دارای الیاف مخصوص، ضد آب بودن ، کم مصرف بودن و داشتن عمری طولانی اشاره کرد.

نحوه ی خرید تشک برقی بهتاب

نحوه ی خرید تشک برقی بهتاب

تشک برقی بهتاب را از طریق حضوری به یکی از نمایندگی های شرکت پاندا در شهرهایی مانند تهران، یزد، اصفهان و… خریداری کرد و یا از طریق مراجعه به سایت فروش پاندا ثبت سفارش انجام داد. خرید از این شرکت ارزان و به قیمت درب کارخانه است و از این رو برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود. برای آگاهی بیشتر می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام نمایید.

تشک های طبی مرغوب

تشک های طبی مرغوب

تشک های طبی تشک هایی هستند که علاوه بر نرمی و لطافت تشک، سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند. این نوع تشک ها با الیاف متنوعی پر می شوند که بنا به سفارش و درخواست مشتری انجام می شود. امروزه یکی از تشک های پرطرفدار، تشک های طبی می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *