صادرات تشک دو نفره مسافرتی به پاکستان

تشک دو نفره مسافرتی ، از دسته لوازمات  سفر می باشد؛ چرا که به دلیل سبک و قابل حمل بودن باعث شده است که تبدیل به یک لوازم ضروری تبدیل شود. تشک ،مهمترین اجزای خواب به شمار می رود ، چون در صورت تشک نامناسب خوابی ناآرام و در نهایت موجب آسیب هایی به نواحی بدن مثل کمر، گردن و… گردد. از این رو شرکت پاندا با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی به صورت فعالانه در زمینه ی تشک دو نفره تلاش می کند تا رضایت مشتریان را جلب کند.

این شرکت به گونه ای در حال تولید میباشد که علاوه بر تامین نیاز مشتریان داخلی ،در حال صادرات به کشور های مجاور نظیر پاکستان، عراق و… می باشد.عوامل مختلفی در تعیین قیمت تشک دو نفره تاثیر دارد؛مانند، جنس رویه، وزن تشک، نوع الیاف به کار رفته در آن . تشک های صادراتی علاوه بر رعایت مرغوبیت کالا در بسته بندی و کاور های زیبا صادر می شوند.

مقایسه تشک مسافرتی و سنتی

مقایسه تشک مسافرتی و سنتی

برخلاف تشک های مسافرتی ، تشک های سنتی سنگین تر هستند و با الیاف طبیعی پنبه پر می شوند . بهترین نوع تشک های زمینی محسوب می شود. امروزه استفاده از تشک های سنتی کمتر رواج دارد و تشک های جدید و سبک جای آن ها را گرفته است.

الیاف تشک دونفره مسافرتی

الیاف تشک دونفره مسافرتی

در تولید تشک دو نفره مسافرتی از الیاف های متفاوتی استفاده می شود که در وزن آنها نیز تاثیر می گذارد. الیاف هایی مانند ابر، لایکو، اسفنج،پشم شیشه و فوم استفاده می شود. یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین تشک های دو نفره مسافرتی، از نوع الیاف پشم شیشه ای است.

خرید تشک دو نفره 

خرید تشک دو نفره

تشک دو نفره را از طریق اینترنت و سایت شرکت پاندا می توان سفارش داد. این شرکت آسودگی مشتریان را فراهم کرده است چون تمامی مدل ها و تنوع به صورت آنلاین در سایت قرار داده می شود و مشتریان می توانند اقدام به خرید خود به صورت عمده نمایند. قبل از خرید نیز از طریق راه های ارتباطی از مزایای مشاوره های رایگان نیز بهره مند می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *