صادرات محصولات کارخانه تولید تشک اصفهان

کارخانه تولید تشک اصفهان ، از کارخانه هایی است که توسعه ی زیادی در زمینه تولید تشک در ایران را دارد و به صورت فعالانه در عرضه محصولات خود تلاش می کند. کارخانه اصفهان در کنار تامین نیازهای داخلی، پیشرفت زیادی در زمینه ی صادرات نیز داشته است و به کشورهایی نظیر عراق، پاکستان، افغانستان صادر کرده است. این کارخانه تشک های متنوعی از جمله تشک های طبی، تشک های مسافرتی، برقی، نوزاد و… را تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

کارخانه تولید اصفهان این امکان را به مشتریان می دهد تا بتوانند خرید خود را از طریق نمایندگی ها در سراسر ایران مانند تهران، مشهد، یزد و… به گونه ی حضوری خرید نماینند و یا سفارشات خود را از طریق اینترنتی و آنلاین بدون هیچ گونه واسطه و با قیمتی مقرون به صرفه انجام دهند. شرکت پاندا آماده فروش محصولات خود به صورت عمده می باشد.

تشک مسافرتی اصفهان

تشک مسافرتی اصفهان

یکی از محصولات تولیدی اصفهان، تشک مسافرتی می باشد. این تشک نرم، سبک و به راحتی قابل حمل می باشد. در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شود . تشک مسافرتی با الیاف متفاوتی از جمله پشم شیشه، لایکو، اسفنج و… پر می شود و در نتیجه وزن های متفاوتی را به خود می گیرد.

تولید تشک آکاردئونی 

تولید تشک آکاردئونی

آکاردئون یکی از الیاف مرغوب است که داخل تشک را پر میکنند، و میزان کاربردی آکاردئون در تشک بستگی به حجم تشک و خواسته ی مشتری دارد. از این رو نسبت به سایر الیاف ها گرانتر هستند.

تولید تشک بادی

تشک بادی یکی دیگر از محصولات شرکت پاندا محسوب می شود. تولید این محصول مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این نوع تشک در خوابگاه ها، مسافرت و… کاربرد دارد. دارای مزیت هایی از جمله قابل حمل بودن، دارای مشبک و زمینه ی موج دار، حفظ تعادل بر روی تشک نام برد. همچنین بعد استفاده فضای کمی را اشغال میکند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *