صادرات ارزانترین تشک یک نفره مهمان به پاکستان

ارزانترین تشک یک نفره ، یکی از تولیدات شرکت پاندا است که طرفداران خاص خود را در میان مشتریان دارد. تشک یکنفره مهمان به دلیل تنوع بالاتر نسبت به تشک دونفره فروش بیشتری دارد. این نوع تشک ها جای تشک های پنبه ای را برای مردم گرفته است. زیرا سبک بوده و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

تشک های تولیدی پاندا از الیاف های متنوعی چون، لایکو، ابر، آکاردئون و… پر می شوند. الیاف ابر و یا اسفنج از نوع ارزانترین آن، محسوب می شود و در مصارف خوابگاهی، موسسات و… کاربرد دارد. تولید ارزانترین تشک یکنفره توسط این شرکت، علاوه بر تامین داخلی، در زمینه ی صادرات نیز، رشد خوبی را داشته است. تشک های مهمان صادراتی، از مرغوبیت بالا برخوردار است و در بسته بندی های مناسب قرار میگیرد و به کشورهای مختلفی از جمله، پاکستان صادر می شود.

نحوه خرید ارزانترین تشک یکنفره

نحوه خرید ارزانترین تشک یکنفره

برای خرید ارزانترین تشک های یکنفره و یا تشک های ابری از طریق مراجعه ی حضوری به یکی از نمایندگی ها در شهرهای مختلفی چون، مشهد، تهران، یزد و… و یا از طریق سایت معتبر پاندا و خرید آنلاین اقدام کرد.

تشک یک نفره با الیاف آکاردئون 

تشک یک نفره با الیاف آکاردئون

یکی از الیاف مرغوبی که در تشک های مسافرتی به کار میرود الیاف آکاردئون می باشد. الیاف آکاردئون به صورت نواری فشرده از الیاف مصنوعی تشکیل شده است و قیمت آن بستگی به مقدار آکاردئون به کار رفته و وزن تشک بستگی دارد.

تولید تشک برقی بهتاب

تولید تشک برقی بهتاب

تشک برقی بهتاب یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا محسوب می شود که تمامی پزشکان به اتحاد این نوع تشک را تایید میکنند. این نوع تشک برای تسکین دردهای مفصلی، روماتیسمی و… بسیار مناسب است. تشک های برقی در دو نوع تایمر دار و معمولی تولید می شود که نوع تشک برقی تایمر دار گرانتر از معمولی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *