خرید تشک عروسکی بزرگسال طرح قورباغه

خرید تشک عروسکی بزرگسال ، برای مشتریان  از یک سو کیفیت و از سوی دیگر قیمت مناسب داشتن، حائز اهمیت می باشد. شرکت پاندا نیاز مشتریان را در تولید تشک عروسکی بزرگسال مرغوب فراهم کرده است. این نوع تشک بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و در طرح های متنوعی تولید می شود.

یکی از این طرح ها مربوط به مدل قورباغه است. این نوع مدل در سایزهای 150*200 و 150*100  که به صورت سفارشی از جانب مشتریان انجام میگیرد. برای خرید تشک عروسکی بزرگسال می توانید از طریق مراجعه حضوری به یکی از نمایندگی های شرکت پاندا در شهرهایی نظیر، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… و یا از طریق سایت فروش این شرکت اقدام کنید. خرید از این شرکت بی واسطه و مستقیم خریداری می شود. به عبارتی، به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود.

ویژگی های خرید تشک عروسکی بزرگسال 

 ویژگی های خرید تشک عروسکی بزرگسال

دارای بالش و پتوی سرخود می باشد.

امکان تولید هر نوع تشک عروسکی توسط سفارش مشتریان

امکان تولید تشک های عروسکی دونفره

دارای تنوع و رنگ بندی بالا

نمونه ای از ویژگی تشک های عروسکی بزرگسال می باشد.

کاتالوگ تشک عروسکی 

کاتالوگ تشک عروسکی

با توجه به تنوع زیادی که در زمینه ی تولید تشک عروسکی در شرکت پاندا وجود دارد، اقدام به تولید کاتالوگ این نوع تشک نموده است. کاتالوگ اطلاعات کاملی از تشک های مختلف عروسکی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. مشتریان می توانند با آگاهی کامل، اقدام به سفارش عمده از این شرکت نمایند.

الیاف مرغوب در تولید تشک عروسکی 

الیاف مرغوب در تولید تشک عروسکی

الیافی که در تشک های عروسکی نوزاد استفاده می شود، کاملا ضد حساسیت و آلرژی می باشد. در تولید تشک های عروسکی بزرگسال نیز، از الیاف طبیعی همانند، لایکو،  الیاف طبیعی پنبه ای استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی شرکت پاندا اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *