صادرات تشک مهمان نازک قیمت خوب به افغانستان

تشک مهمان نازک با قیمت های مناسب  در بسیاری از مراکز سطح کشور تولید و عرضه می شود.

تشک های مهمان با وزن بسیار سبک با توجه به ویژگی هایی از جمله حمل و نقل بسیار راحت ، ضد حسایت ، عدم تعرق و همچنین ضد رطوبت و مورد استفاده حتی در مناطق پر رطوبت  بسیار پر استقبال هستند.

این تشک ها در عین حال که بسیار سبک و کم وزن هستند از خاصیت طبی بودن و مراقبت از ستون فقرات به هنگام خواب برخودار هستند و می توانند زمینه یک خواب عالی را فراهم کنند.

امروزه فروش بالای تشک های مهمان علاوه بر بازار های داخلی در حوزه صادرات به کشور های همسایه هم بسیار گرم و در جایگاه بالایی قرار گرفته ،این تشک ها با دارا بودن  وزن سبک  و قیمت بسیار مناسب قدرت خرید را به عامه افراد در سطح اقتصادی های مختلف می دهند و به عنوان یک کالای پر فروش و اقتصادی شناخته شده است.

صادرات تشک نازک ارزان به افغانستان

صادرات تشک نازک ارزان به افغانستان

از نمونه تشک های صادراتی می توان به تشک های مهمان نازک اشاره کرد که با توجه به قیمت ارزان و خوبی که دارند مورد توجه خریدارن بسیاری قرا می گیرند.

صادرات این تشک ها به کشور هایی از جمله افغانستان، عراق و…انجام می شود و توانسته حاشیه سود آوری خوبی را به دنبال بیاورد.

تولید تشک های نازک با کیفیت استاندارد

تولید تشک های نازک با کیفیت استاندارد

به طور کلی تشک های مهمان جز تشک های سبک وزن هستند که تا وزن ۵ کیلو گرم تولید می شوند؛ این تشک ها هر چه وزن بیشتری را شامل شوند از قیمت بیشتری برخودار می شوند زیرا از الیاف و متریال بیشتری برای تولید استفاده شده است.

این تشک های در وزن های پایین فروش بالا تری را به خود ارائه می دهند و در وزن های بالاتر فروش کمتر را نسبتا شامل می شوند، اما نکته قابل ذکر درباره این تشک ها کیفیت استاندار در تمامی وزن ها می باشد.

خرید انواع تشک های مهمان از تولیدی پاندا

خرید انواع تشک های مهمان از تولیدی پاندا

تولیدی پاندا تشک های مهمان را در سایز، طرح ورنگ، و با کیفیت های مختلف به عرضه می رساند تا بتواند پاسخگوی نیاز تمامی خریدارن باشد.

تشک های مهمان با توجه به قیمت های مناسبی که دارند یک کالای مناسب در جهت سرمایه گذاری هستند، اکر قصد خرید عمده و سرمایه گذاری بر روی این محصول کاربردی را دارید حتما از مراکز که این کالا را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسانند خریداری کنید زیرا در هزینه خود بیشتر صرفه جویی کرده اید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *