تشک برقی ایرانی قیمت مستقیم شرکت بهتاب

تشک برقی ایرانی قیمت مناسب و باکیفیت را می توانید به صورت مستقیم از شرکت بهتاب خریداری کنید.

تشک های برقی با توجه به خاصیت درمانی که دارند بیشتر رایج و خریداری می شوند این تشک ها برای درد های عضلانی و مفاصل، آرتروزو…..بسیار مفید و تسکین دهنده هستند.

تشک های برقی بهتاب دارای تنظیم درجه حرارت می باشند و گرمای مطلوب و لذت بخشی را فراهم می آورند که برای هر فردی که از این تشک های برقی استفاده می کند بسیار خوشایند می آید.

شرکت بهتاب به جهت خرید راحت تر و معتبر تر امکان خرید از درب کارخانه را به صورت اینترنتی و بدون واسطه از طریق سایت پاندا فراهم کرده است تا به راحتی خریداران عمده تشک ها را در سایز های تولید شده به راحتی در تیراژ بالا سفارش دهند و در کمترین زمان سفارشات خود را تحویل بگیرند.

نحوه عملکرد تشک های برقی بر روی بدن

نحوه عملکرد تشک های برقی بر روی بدن

این محصول در تماس مستقیم با عضلات قرار می گیرد و با ایجاد گرمای یکنواخت در سطح تشک ، باعث افزایش گردش خون می شود و با تحریک پایانه های عصبی از انتقال ایمپالس ها جلوگیری کرده و موجب بهبود و کاهش عوارض بیماری می شود.

برخی از ویژگی های تشک های برقی بهتاب

برخی از ویژگی های تشک های برقی بهتاب

تشک های برقی بهتاب دارای قابلیت تنظیم درجه حرارت می باشند و گرمای مطلوب و لذت بخشی دارند، در برخی نمونه ها تایمر دار می باشد و همچنین این محصوب ضد آب است و امکان شستشوی مجدد را برای مصرف کننده فراهم می آورد.

صادرات تشک های برقی بهتاب

صادرات تشک های برقی بهتاب

همان طور که می دانید برند های زیادی در زمینه تولید تشک های برقی فعالیت دارند و توانسته اند جذب مشتری و رضایت بالایی از خریدارن دریافت کنند.

تشک برقی مارک بهتاب با توجه به استانداد بالای کیفیت و همچنین استاندارد فنی بالا به عنوان یک نمونه از تشک های برقی برند داخلی در زمینه صادرات می تواند بسیار موفق باشد و همانطور که در بازار داخلی جذب بالایی داشته در این زمینه هم حاشیه سود آوری بالایی را به دنبال بیاورد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *