شرکت تشک مسافرتی پاندا با فروش عمده بی واسطه

شرکت تشک مسافرتی ، همواره اقدام به تولید انواع مختلفی از تشک های مسافرتی می نمایند. شرکت پاندا یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های تولیدی تشک مسافرتی می باشد. این شرکت تشک های مسافرتی را با تنوع بالا و کیفیتی مرغوب به مشتریان ارائه می نماید.

یکی از مزایای فروش این شرکت، بی واسطه بودن آن می باشد. به عبارتی ، به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه انجام می گیرد. شرکت تشک مسافرتی، با فروش دو نوع تشک های مسافرتی زیپ دار و معمولی ، مشتریان را مجاب به خرید تشک های مسافرتی نماید. برای خرید این نوع تشک ها و کسب اطلاعات ، می توانید به سایت معتبر شرکت پاندا مراجعه نمایید.

آدرس نمایندگی های شرکت تشک مسافرتی

آدرس نمایندگی های شرکت تشک مسافرتی

امروزه با گسترش فعالیت های مجازی و سفارش آنلاین، نیازی به مراجعه حضوری نیست. با این حال شرکت پاندا با داشتن نمایندگی های مختلفی در شهرهایی نظیر، تهران، مشهد، یزد و … این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است. بی شک راحت ترین روش جهت سفارش تشک های مسافرتی، خرید اینترنتی از طریق سایت پاندا می باشد.

معرفی تشک مسافرتی زیپ دار و معمولی

معرفی تشک مسافرتی زیپ دار و معمولی

تشک مسافرتی زیپ دار از تشک های معمولی بهتر هستند و به دلیل کیفیت بالاتر و اشرافیت مشتریان به محتویات داخل تشک و مطمئن شدن از الیاف داخل آن گرانتر از نوع معمولی می باشد. عموما الیاف مصرفی در تشک های مسافرتی زیپ دار از نوع مرغوب می باشد. تشک مسافرتی زیپ دار قابل شستشو نیز می باشند.

 

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تشک مسافرتی نوزاد به گونه ای طراحی و تولید می شود که آسیبی به پوست نوزاد وارد نمی کند و از الیاف و پارچه ی ضد حساسیت استفاده می شود. تشک های مسافرتی نوزاد در طرح های متنوع و به صورت ست بالش و تشک ارائه می شود. تشک های مسافرتی نوزاد شامل انواع عروسکی، فانتزی، گارد دارو … می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *