صادرات تشک یک نفره مهمان به پاکستان

تشک یک نفره مهمان ، توسط شرکت های مختلف، تولید می شوند. شرکت پاندا به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی می باشد که فعالانه در زمینه ی تولید تشک های مهمان حضور دارد. تشک های یک نفره نسبت به تشک های دو نفره فروش بیشتری و در نتیجه تنوع مدل و رنگ نیز در آن ها بیشتر می باشد.

این نوع تشک ها ، در عین نرمی و راحتی ، بسیار سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند. به همین دلیل این نوع تشک ها، جای تشک های سنتی و پنبه ای را پر کرده اند. تشک یک نفره مهمان پاندا به کشورهای مختلفی از جمله پاکستان نیز صادر می شود . تشک های صادراتی در بسته بندی های مناسب و با کیفیت بالا انجام می گیرد.

انواع تشک یک نفره مهمان

انواع تشک یک نفره مهمان

تشک های یک نفره مهمان در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. نوع زیپ دار گران تر از نوع معمولی است . زیرا قابل شستشو هستند و همچنین مشتریان در هنگام خرید الیاف مصرفی در تشک را مشاهده میکنند و از مرغوبیت آن، آسوده خاطر می شوند.

الیاف های مصرفی تشک مهمان

الیاف های مصرفی تشک مهمان

الیاف های متنوعی در تشک مهمان، به کار می رود. لایکو، پشم شیشه ، آکاردئون، ابری و… از الیاف های پرمصرف در شرکت پاندا می باشد. الیاف لایکو به عنوان الیاف طبیعی مرغوب و آکاردئون از الیاف مصنوعی مرغوب می باشد . اگر به دنبال الیاف خوب و ارزان قیمت می گردید ، تشک با الیاف ایری از نوع به صرفه ترین انواع تشک ها می باشد.

قیمت تشک یک نفره به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک یک نفره به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت گذاری تشک های یک نفره به عوامل مختلفی از جمله ،
نوع دوخت
سایز و ابعاد تشک: یک نفره ، دو نفره ، نوزاد
الیاف مصرفی: از نوع مرغوب و یا ارزان قیمت
پارچه به کار رفته: ضد حساسیت و آلرژی باشد.
وزن و حجم تشک : مقدار الیاف مصرفی زیاد و یا کم باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *