بازار فروش عمده انواع تشک برقی ایرانی

انواع تشک برقی ایرانی توسط شرکت های تولیدی تشک ارائه می شود. تشک برقی بهتاب از نمونه های تشک های مرغوب و با کیفیت برقی می باشد و توسط کارخانه های معتبر شرکت پاندا تولید می شود. تشک برقی دارای مزایای زیادی می باشد. این نوع تشک سبک است و به راحتی جا به جا می شوند.

تشک برقی دارای دو نوع تایمر دار و معمولی می باشد. تشک تایمردار گرانتر از نوع معمولی هستند. تشک برقی برای تسکین دردهای روماتیسمی، عضلانی، مفصلی از جمله پاها، دست، گردن و … استفاده می شود. تاثیرات این تشک بسیار زیاد است به طوری که به اتحاد تمامی پزشکان آن را تایید کرده اند. تشک برقی بهتاب را می توانید با قیمتی ارزان از بازار تشک تهیه کنید. خرید انواع تشک برقی ایرانی تولیدی پاندا ، برای مشتریان کاملا مقرون به صرفه خواهد بود. زیرا، خرید از این شرکت بدون واسطه و به صورت مستقیم انجام می شود.

مشخصات انواع تشک برقی ایرانی

مشخصات انواع تشک برقی ایرانی

تشک برقی در ابعاد ۶۰ *۸۰ تولید می شود. این نوع تشک دارای قابلیت های زیادی از جمله به تنظیم درجه دما، ضد آب بودن، داشتن عمری طولانی ، کم مصرف بودن، استفاده از الیاف مخصوص می باشد. برای خرید و آگاهی بیشتر از این نوع محصول می توان به سایت شرکت پاندا مراجعه کرد.

تشک های برقی صادراتی شرکت پاندا

تشک های برقی صادراتی شرکت پاندا

صادرات به عنوان یک امر مهم در سود آوری برای کشور محسوب می شود. تشک های برقی توسط شرکت پاندا از محصولاتی است که به کشورهای مجاور صادر می شود. تشک های برقی صادراتی از مرغوبیت و کیفیت بالا برخوردار می باشد.

تشک های طبی یک نفره

تشک های طبی یک نفره

تشک های طبی یک نفره تشکی می باشد که بسیار سبک و با الیاف متنوعی چون ، آکاردئون، لایکو، پشم شیشه و… پر می شود. این نوع تشک ها در طرح و رنگ های مختلفی توسط شرکت پاندا تولید می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *