صادرات انواع تشک های مسافرتی ارزان به بازار عراق

انواع تشک های مسافرتی ، توسط شرکت های متعددی تولید و عرضه می شود. یکی از بهترین و با کیفیت ترین تشک های مسافرتی توسط شرکت پاندا تولید می شود و جایگاه خوبی را در زمینه ی فروش و جلب رضایت مشتری به دست آورده است.

انواع تشک های مسافرتی دارای دو نوع زیپ دار و معمولی می باشد که از نظر کیفیت هر دو دارای مرغوبیت بالایی برخوردار است. اما تشک های زیپ دار از الیاف با کیفیت تری استفاده می شود، قابل شستشو میباشد و در نتیجه گرانتر هستند. امروزه شرکت پاندا با سایز کشورها ارتباطات بین المللی برقرار کرده است و             تشک های مسافرتی  مرغوب را به کشورهایی مانند، ارمنستان، عراق، پاکستان و… صادر می کند.

مزایای تشک های مسافرتی

مزایای تشک های مسافرتی

تشک های مسافرتی در ابعاد و سایزهای مختلف استاندارد تولید می شود. این نوع تشک ها نسبت به تشک های سنتی ارزان تر و پرفروش تر هستند. زیرا به دلیل مزایای این نوع تشک از قبیل سبک و قابل حمل و نقل بودن نه تنها در سفر، بلکه برای مصارف روزانه و حتی مهمان نیز قابل استفاده می باشد.

قیمت انواع تشک های مسافرتی به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت انواع تشک های مسافرتی به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت تشک های مسافرتی به عوامل مختلفی از جمله سایز و ابعاد تشک، وزن تشک ، نوع پارچه مصرفی، الیاف به کار رفته بستگی دارد. آنچه در نهایت موجب مقرون به صرفه بودن تشک مسافرتی برای مشتریان می شود، خرید مستقیم و بی واسطه از شرکت تولید کننده است و شرکت پاندا این شرایط را برای مشتریان فراهم کرده است.

تشک های مسافرتی نوزاد لبه دار

تشک های مسافرتی نوزاد لبه دار

یکی از جدیدترین تشک های مسافرتی تولیدی، تشک های نوزاد لبه دار می باشد. این نوع تشک سبک هستند و به راحتی حمل و نقل می شود. لبه های موجود در اطراف تشک مانع از غلت زدن نوزاد به اطراف می شود. در تولید تشک های نوزاد از متریال شد آلرژی استفاده می شود تا به پوست نوزاد آسیبی وارد نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *