شرکت تشک مهمان یک نفره ارزان قیمت

شرکت تشک مهمان تولید کننده انواع مدل ها و طرح ها می باشد. این تشک ها متناسب با سلایق مختلف تولید می شود تا هر شخص بتواند تشک مورد نیاز خود را خریداری کند. فروش عمده این تشک ها از طریق سایت های اینترنتی امکان پذیر می باشد.

تشک های مهمان که به آن تشک مسافرتی نیز گفته می شود، با توجه به نوع استفاده آن تولید و ساخته می شوند و می توان در انواع تشک های دو نفره و یک نفره تهیه کرد که یکی از بهترین سایزها که خانواده ها و افراد مختلف آن را انتخاب می کنند و استفاده بهتری از آن می برند، تشک های مسافرتی دو نفره می باشد.

کارگاه ها و شرکت های تولید تشک مهمان شامل دستگاه های نوار دوزی، پنبه دوزی و انواع دوخت و برش می باشند. با توجه به قیمت بسیار کمتر تشک مهمان نسبت به تشک های سنتی، باعث شده است استفاده از این تشک ها بسیار رایج گردد و جای تشک های سنتی را بگیرد.

شرکت تشک مهمان آکاردئونی

شرکت تشک مهمان آکاردئونی

تشک های آکاردئونی نسبت به تشک های سنتی، وزن کمتر، بسته بندی تمیز و رنگ های متنوع دارد و افزایش تولیدی و شرکت های تشک مسافرتی نشان دهنده تقاضای این محصول می باشد.

در حال حاضر بیشترین تولید تشک با عنوان تشک 2 کیلویی آکاردئونی می باشد. فوم آکاردئونی به کار رفته در این تشک ها، علاوه بر راحتی، نمی شکند و در مقابل کاهش ضخامت نیز مقاوم تر از انواع دیگر تشک است. همه تشک های مهمان آکاردئونی از یک لایه فوم آکاردئون و پارچه روی تشک تشکیل شده اند.

چرا داشتن تشک مسافرتی ضروری است؟

چرا داشتن تشک مسافرتی ضروری است؟

داشتن تشک مسافرتی، از ملزومات هر خانه می باشد. این تشک ها در هتگام استراحت از ستون فقرات شما محافظت می کنند و در جلوگیری از ابتلا به کمر درد نیز نقش مهمی دارند.

اغلب تشک های مسافرتی، از پارچه های ضد حساسیت ساخته شده اند و دارای خاصیت ضد رطوبتی نیز می باشند و مشکلی برای پوست و موی شما ایجاد نمی کنند.

انواع تشک مهمان

انواع تشک مهمان

با توجه به فعالیت شرکت های ایرانی در زمینه تولید انواع تشک مهمان، می توان مدل های متنوع و زیبایی از آنها را در بازار دید.

برخی از آنها عبارتند از تشک مهمان دو نفره، تشک مهمان یک نفره، تشک مهمان تاشو، تشک سبک، ضخیم و طبی می باشد که هر یک برای نیازی طراحی شده و همیشه بهترین ها در اختیار مشتریان مختلف قرار می گیرد. این تشک ها معمولا سایزهای مختلف هم دارند تا راحت تر تهیه شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *