قیمت انواع روتختی دونفره ارزان

انواع روتختی دونفره ارزان در طرح های شیک و جدید از جمله ساده، اسپرت و سلطنتی در رنگ های متنوع بر حسب سلایق مختلف به بازار عرضه می شود. فروش عمده این روتختی ها سبب شده افراد زیادی را به خود جذب کند.

از مهم ترین بخش های اصلی یک خانه، اتاق خواب است و از مهم ترین وسایلی که سبب زیبایی و دیزاین هرچه جذاب تر آن هم می شود، سرویس روتختی مناسب می باشد.

تخت خواب از اهمیت ویژه ای برخوردار است به همین دلیل تمام لوازمی که به تخت خواب مربوط می باشند نیز مهم و قابل توجه هستند و همان قدر که به تخت اهمیت می دهیم باید به کیفیت و مدل روتختی نیز توجه کنیم.

چگونه در انواع روتختی دو نفره ارزان یک روتختی مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه در انواع روتختی دو نفره ارزان یک روتختی مناسب انتخاب کنیم؟

هنگام خرید روتختی دو نفره باید به برخی مسائل توجه کنیم. اولین مورد رنگ است که روتختی می تواند تک رنگ یا رنگارنگ باشد. انتخاب رنگ ملایم و شاد در فضا آرامش به وجود می آورد.

جنس روتختی باید لطیف باشد و باعث خواب راحت می شود. طرح روتختی به سلیقه شخص بستگی دارد و بهتر است طرح های شلوغ را انتخاب نکنید و شرایط شست و شو بر روی آن درج شده باشد.

نکات مهم در هنگام شستن روتختی

نکات مهم در هنگام شستن روتختی

اگر می خواهید روتختی را در منزل بشویید باید به نکاتی توجه کنید. در شستن روتختی ها از آب داغ استفاده نکنید چرا که دمای استاندارد برای شست و شوی روتختی معمولا بین 30 الی 40 درجه است.

در هنگام شستن از پودرهای دارای آنزیم استفاده نکنید. این کار بافت روتختی را خراب می کند و باعث می شود که رنگ کالا به مرور زمان برود. نباید این محصول را بچلانید این کار موجب آسیب دیدگی آن می شود.

سرویس روتختی دو نفره  مدلSYM01

سرویس روتختی دو نفره  مدلSYM01

این روتختی در ابعاد 60*50*35 سانتی متر بسته بندی می شود. وزن این روتختی 5000 گرم، و دارای 6 تکه می باشد.

این سرویس روتختی شامل رو بالشی، روتختی، رو تشکی و کاور کوسن می باشد که قابل شست و شو در ماشین با دمای 30 درجه سانتی گراد می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *