مرکز پخش تشک مسافرتی رشت با قیمت کارخانه

تشک مسافرتی رشت به صورت خاصی تولید می شوند و بهترین گزینه در زمان سفر هستند. خرید این تشک ها به قیمت کارخانه و به صورت عمده در سایت های ارائه شده امکان پذیر می باشد.

یکی از لوازمی که در زمان سفر جای زیادی را اشغال می کند، وسیله خواب می باشد. برای این منظور و راحتی خانواده ها تشک هایی طراحی شده است که فضای کمی را اشغال می کنند و به راحتی قابل حمل هستند و از آن به عنوان تشک مسافرتی یاد می کنند.

تشک های مسافرتی که در وزن های مختلف و طرح ها و کیفیت های مختلفی تولید می شوند، سبب شده است نظر هر مشتری را به خود جلب کند.

بهترین تشک برای مسافرت کدام است؟

بهترین تشک برای مسافرت کدام است؟

برای این که بخواهید یک تشک مناسب برای سفر انتخاب کنید باید به چند نکته توجه کنید. تشک مناسب سفر باید وزن کمی داشته باشد تا بتوان آن را با خود حمل کرد. حجم کم تشک نیز مهم می باشد.

تشک های مسافرتی باید ضد لک و قابل شست و شو باشد و روکش آن قابل جدا شدن باشد.

نمایندگی بهترین تشک مسافرتی رشت

نمایندگی بهترین تشک مسافرتی رشت

نمایندگی فروش تشک مسافرتی رشت می تواند بهترین مدل های تولید شده در ایران و خارج از کشور را جمع آوری کند و در اختیار مشتریان قرار دهد.

نمایندگی تشک مسافرتی رشت توانسته با تولید انواع طرح ها و فروش به صورت عمده با قیمت مقرون به صرفه خانواده های زیادی را به خود جذب کند.

تشک مهمان مدل کامفورت

تشک مهمان مدل کامفورت

تشک مدل کامفورت یکی از انواع تشک های مهمان می باشد که در ابعاد 90*190 سانتی متر و وزن 3 کیلوگرم تهیه می شود.

این تشک قابل شست و شو می باشد و دارای کاور پارچه ای زیپ دار برای شست و شو است که هم با ماشین و هم با دست قابل شستن هستند و با اسفنج فشرده یک تکه پر شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *