خرید تشک مهمان دونفره ارزان برای صادرات

خرید تشک مهمان دو نفره ، از شرکت پاندا برای مشتریان ارزان و مقرون با صرفه است. زیرا به صورت مستقیم و بدون واسطه است. به عبارتی، به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود. امروزه تشک های مهمان جای تشک های سنتی را گرفته اند و در مصارف روزانه و سفر هم قابل استفاده میباشد.

در تولید این نوع تشک ها از الیاف متنوعی از جمله لایکو، پشم شیشه، آکاردئون و … استفاده می شود. هر کدام از این الیاف وزن و کیفیت متفاوتی دارند و در نتیجه قیمت های یکسانی نخواهد داشت. خرید تشک مهمان دونفره برای سایر کشورها نیز امکان پذیر می باشد. این شرایط از طریق سایت شرکت پاندا فراهم شده است و این شرکت گام بلندی را در زمینه ی صادرات تشک های مهمان دونفره برداشته است.

قیمت خرید تشک مهمان دونفره به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خرید تشک مهمان دونفره به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل مختلفی بر روی قیمت گذاری انواع تشک از جمله تشک های دونفره مهمان موثر هستند. نوع دوخت، وزن تشک، نوع الیاف به کار رفته، پارچه ی مصرفی سبب می شود تا قیمت های متفاوتی را برای انواع تشک ها ایجاد کند و قیمت یکسانی نداشته باشند.

انواع تشک های مهمان تولیدی

انواع تشک های مهمان تولیدی

تشک های مهمان به طور کلی در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. تشک های مهمان زیپ دار به دلیل اشرافیت مشتریان به داخل تشک از مرغوبیت بالاتری برخوردار است. از این رو دارای قیمت بالاتری نیز می باشد. تشک های زیپ دار قابل شستشو می باشد. این در حالی است که تشک های مهمان معمولی این قابلیت را ندارد.

تشک های مهمان با الیاف لایکو

تشک های مهمان با الیاف لایکو

یکی از مرغوب ترین الیاف مصرفی در تشک های مهمان، الیاف لایکو می باشد. این نوع الیاف، از نوع طبیعی است و قابلیت برگشت پذیری بالایی دارد. به صورت رشته های بسیار دراز و باریک می باشد و به رنگ سفید می باشد. تشک مهمان با الیاف لایکو در سایزهای مختلف قابل سفارش می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *