لیست قیمت تشک آکاردئونی مسافرتی از کارخانه اصفهان

تشک آکاردئونی ، یکی از مرغوب ترین انواع تشک های مسافرتی می باشد. آکاردئون الیافی است به صورت رشته ای فشرده و نازک که هر چقدر آکاردئون مصرفی بیشتر باشد، تشک مسافرتی از کیفیت بالاتری برخوردار است. تشک های مسافرتی آکاردئونی توسط کارخانه های پاندا که در شهرهای مختلفی از جمله اصفهان وجود دارد همواره تولید و عرضه می شود.

تشک های مسافرتی در سایز و ابعاد مختلفی تولید می شود. تشک مسافرتی یک نفره، دونفره، نوزاد نمونه ای از اقسام آن می باشد. برای خرید این نوع تشک می توانید از طریق سایت شرکت پاندا اقدام نمایید. این سایت هر چند ساعت یکبار به صورت مداوم بروز رسانی می شود و لیست قیمت تشک های آکاردئونی به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می گیرد. خریداران می توانند با اطلاعات شفاف تشک آکاردئونی مورد نظر خود را به صورت عمده سفارش دهند.

خرید حضوری تشک آکاردئونی

خرید حضوری تشک آکاردئونی

در میان مشتریان افرادی هستند که خرید حضوری را به خرید اینترنتی که راحت ترین روش است، ترجیح می دهند. این افراد با مراجعه ی حضوری به یکی از نمایندگی ها که در شهرهای مختلفی از جمله ، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… وجود دارد، می توانند سفارش عمده ی خود را انجام دهند.

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

به طور کلی تشک های مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. تشک مسافرتی زیپ دار از مرغوبیت بالاتری نسبت به معمولی برخوردار است و همچنین قابل شستشو نیز، هستند. بنابراین دارای قیمت بالاتری می باشد.

تولید تشک مسافرتی ابری

تولید تشک مسافرتی ابری

اگر به دنبال تشک ارزان و باکیفیت می گردید، تشک های مسافرتی با الیاف ابری از نوع ارزان ترین انواع تشک ها به شمار می رود. این تشک ها بیشتر در مصارف خوابگاهی ، آموزشگاه ها و … به کار می رود. با این حال الیاف مصرفی ابر، از نوع با کیفیت در تولیدی شرکت پاندا استفاده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *