پتو مینک طرح دار | فروش عمده پتو بیمارستانی اصفهان | پاندا

پتو مینک طرح دار هم به عنوان بخشی از تولیدات مجموعه پاندا برای مصارف بیمارستانی می باشد. کارخانه پتو بافی اصفهان با عرضه مستقیم انواع پتو از وزن های 1800 گرم تا بالای سه کیلوگرم، موقعیتی مناسب برای فروش عمده پتو ارزان قیمت را فراهم ساخته است.

در صنعت بافت پتو، الیاف و روش های بافت متفاوتی استفاده می شود که همین مسئله، منجر به ارائه انواع محصولات پتو ایرانی می شود.

پتو مینک، نمونه یکی از پتوهای ارزان و در عین حال بسیار کاربردی می باشد که اگر شما آن را انتخاب کنید، امکان تامین از درب کارخانه به شکل عمده، فراهم خواهد بود.

تولید پتو مینک با مدل های متنوع

تولید پتو مینک، از این ظرفیت برخوردار می باشد که هم طرح های متنوعی داشته باشد و هم وزن های متفاوتی و در نتیجه این امر، زمینه های مصرفی متفاوتی هم برای آن تعریف می شود.

در سال های گذشته با توجه به افزایش زلزله و سیل در کشور، شاهد افزایش میزان سفارشات برای این نوع پتوها بوده ایم چرا که هم گرمای خوبی دارند و هم قیمت مناسبی به همراه دارند.

[tie_slideshow]

[tie_slide] پتو بیمارستانی | پتو مینک بیمارستانی [/tie_slide]

[tie_slide] پتو بیمارستانی | پتو مینک شکوفه [/tie_slide]

[tie_slide] پتو بیمارستانی | پتو مینک چیست [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

بهترین قیمت خرید انواع پتو بیمارستانی

پتو بیمارستانی نمونه یک پتوی خوب برای خرید عمده خواهد بود که اگر شما بخواهید این محصول را تهیه نمایید، پتو مینک، یک گزینه پیشنهادی محسوب می شود.

اما این که در میان مدل پتوهای مینک، کدام یک را سفارش دهید، بسته به فصل های مختلف سال، شما این قابلیت را خواهید داشت که پتوهایی با وزن های مختلف را انتخاب نمایید و پتوهای سنگین، از گزینه های مناسب برای فصل سرما خواهد بود.

شرکت پاندا خواب

صادرات پتو ارزان قیمت مینک

اما ظرفیت بالای تولید پتو مینک در کشور، سبب شده تا نیاز به انتخاب بازارهای مصرفی گسترده تری باشد و به همین دلیل، ظرفیت های خوبی برای صادرات پتو به کشورهایی همچون عراق و افغانستان هم ایجاد شده است.

تاجرانی که تصمیم به خرید انواع پتو ارزان قیمت داشته باشند، از ظرفیت فروش مستقیم پتو پاندا می تواند نهایت استفاده را داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *