شرکت پخش پتو مینک بیمارستانی در اصفهان

پتو مینک بیمارستانی در انواع رنگ و سایز های مختلف توسط شرکت پاندا عرضه میشود که این پتو در کارخانه اصفهان به صورت عمده تولید میشود.

پتو های مینک تولیدی بیشتز از جانب بیمارستان ها ،ارگان ها،شرکت ها و سایر موارد درخواستی داشته و به صورت عمده به فروش میرسد.

پتو های مینک تولید شده توسط این کارخانه با بالاترین تیتراژ تولید و عرضه میشوند.

پتو مینک بیمارستانی بر اساس طرح،رنگ،ابعاد سفارش شده توسط خریداران عمده در کارخانه اصفهان تولید و با رقابتی ترین قیمت ها عرضه میشود.

همچنین خریداران میتوانند ارم یا لوگوی خود را روی این محصولات به صورت سفارشی و شخصی سازی شده روی این پتو ها درج نمایند.

تولیدی پتو مینک بیمارستانی در تولیدی اصفهان

تولیدی پتو مینک بیمارستانی در تولیدی اصفهان

تولیدی پتو مینک اصفهان با استفاده از ماشین آلات هوشمند و جدید ترین تکنولوژِی این پتو ها را با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد تهیه میکند.

در تهیه این پتو ها الیاف پلی استر به کار میرود که قابلیت شستشو با دست و ماشین لباس شویی را به پتو میدهد همچنین در طول زمان با شستشو و استفاده مداوم خراب نشده وکیفیت و رنگ این پتو ها تغیری نمیکنند و دارای رنگ ماندگار هستند زیرا تر تهیه الیاف این پتو ها از رنگ طبیعی و ثابت استفاده شده است که باعث تمایز این پتو ها با پتو های دیگر تولیدی ها میشود.

قیمت پتو های مینک درجه یک به صورت عمده

قیمت پتو های مینک درجه یک به صورت عمده

قیمت پتو مینک بیمارستانی با توجه با فاکتور هایی از جمله وزن،ابعاد،رنگ،کیفیت تغیر میکند ولی اصلی ترین عامل در نوسان قیمت این پتو ها مقدار استفاده از مواد اولیه مرغوب و عالی است که میتواند با نوسان قیمت های بازار این متریال اولیه تغیر کند علاوه بر این ها اگر خریدار عمده قصد داشته باشد لوگو و با ارم خود را روی محصول خربداری شده درج کند خود شامل هزینه اندکی نیز میشود.

جهت کاهش قیمت های نهایی خریدار میتواند حجم معامله خود را افزایش داده و یا با معامله بدون واسطه با شرکت پاندا اقدام به خرید محصولات و اقلام مورد نیاز خود با نازل ترین و رقابتی ترین قیمت ها اقدام کند.

راه های ثبت سفارش از شرکت پاندا

راه های ثبت سفارش از شرکت پاندا

جهت اطلاع از تنوع محصولات و اخرین طرح های این اقلام به سایت شرکت پاندا مراجعه کرده و با فعال کردن اعلان های این سایت در کمترین زمان ممکن در جریان طرح ها و اقلام نو و مدرن روزمره قرار بگیرید و با تماس گرفتن شماره های زیر لیست قیمت اقلام مورد نیاز خود را گرفته و اقدام به ثبت سفارش خود با مشخصات دلخواه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *