فروش عمده پتو مارک شادیلون مدل چیکا

پتو مارک شادیلون از بهترین برندهای تولیدی در کشور می باشد که با توجه به تنوع محصولاتی که دارا است می‌تواند، انواع جدیدترین طرح ها را در اختیار خریداران قرار دهد. با توجه به تولیدات انواع مختلف پتو در سایزهای تک نفره و دونفره با طرح های ساده و گل برجسته می توان بر حسب سلیقه و نیز قیمت انواع مختلف آن را خریداری کرد.

مدل چیکا یکی از بهترین تولیدات پتو از کارخانه شادیلون باشد که با تنوع بسیاری نقوش گل برجسته می‌تواند بر حسب سلایق گوناگون خریداران به فروش برسد.

فروش عمده پتو مارک شادیلون مدل چیکا

خرید اینترنتی پتو مارک شادیلون

پتو چیکا با نرخ های بسیار مناسب توسط شرکت پاندا می‌تواند در اختیار خریداران در سراسر کشور قرار بگیرد. این نرخ های مناسب از طریق  خرید اینترنتی از شرکت پاندا فرصت مناسب جهت بهره‌گیری از قیمت های ویژه و تخفیف خورده کارخانه را ایجاد می نماید.

جهت اطلاع از قیمت های همکاری برای خرید عمده پتوی چیکا از کارخانه شادیلون می‌توانید با کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا تماس حاصل نمایید. بی ‌شک این مرکز می تواند فرصت مناسبی را جهت ایجاد یک درآمد مناسب برای شما فراهم آورد.

فروش عمده پتو مارک شادیلون مدل چیکا

خرید پتو مارک چیکا از کارخانه شادیلون

پتوی چیکا یکی از معروفترین پتوهای بازار می باشد که با استقبال خوب مشتریان همراه می باشد. چرا که لطافت و سبک بودن این پتو می‌تواند انتظارات تمامی خریداران را برآورده سازد.

پتو مدل چیکا یکی از مهمترین تولیدات صورت گرفته از کارخانه شادیلون می باشد که در ابعاد یک نفره 220 در ۱۶۰ با کیفیت بسیار عالی از نظر انسجام بافت و ضخامت مناسب که همگی دوردوزی شده اند آماده عرضه در بازار هستند.

با خرید اینترنتی خود از طریق شرکت پاندا می توانید بهترین قیمت های ارائه شده برای خرید عمده چیکا را برخوردار شوید. این مرکز عرضه کننده برترین پتوهای استاندارد با نرخ کارخانه در کشور می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *