عمده فروش پتو سربازی نمدی در اصفهان

عمده فروش پتو در اصفهان برای خریداران یک خرید بسیار مناسب و ایده آل را ایجاد میکند و شما با خرید این پتوها میتوانید هم از کیفیت بالا و هم از تنوع بی نظیر این کالاها بهره مند شوید.

استفاده از خط تولیدی بسیار مجرب و بهره گیری از نظرات کارشناسان و طراحان حرفه ای باعث شده است تا تولیدات این شرکت به صورت انبوه ثبت سفارش داشته باشد.

به یاد داشته باشید که درخواست و تقاضای بسیار عرضه و سودآوری یک محصول را نیز افزایش میدهد و این نتیجه یک کیفیت عالی و قیمت مناسب است.

پتوهای سربازی جنس نمد چه ویژگی هایی دارد؟

پتوهای سربازی جنس نمد چه ویژگی هایی دارد؟

پتوهای جنس نمد یکی از پر فروش ترین نوع الیاف پتوست. زیرا نمد از نوعی پشم گوسفند و به صورت فشرده به دست می آید و لذا هم نرم و سبک است و هم گرمابخشی لازم را دارد و هم در تابستان و هم زمستان به راحتی میتوان از آن استفاده کرد.

این پتوها ایستایی و مقاومت بسیار بالایی را نیز دارد و لذا در شستشو نیز بسیار راحت هستند و بوسیله لباسشویی و حتی با دست قابلیت شستشو دارد و به دلیل ایستایی مناسب آبرفت و تغییر شکل اولیه را ندارند اما نکته حائز اهمیت استفاده از مایع مناسب و استفاده از دمای ۳۰ درجه سانتی گراد هنگام شستشوی آنهاست که باید رعایت شود.

انواع طرح های پتو نمدی سربازی

انواع طرح های پتو نمدی سربازی

پتوهای نمدی سربازی در ابعاد و سایز های متنوعی تولید میشود و انتخاب هر سایزی متناسب با نوع نیاز شماست.

این پتوها در تنوع طرح های ببری، چهارخانه، گلدار و… تولید دارد ضمن اینکه تنوع رنگ های خاکستری، سبز، سرمه ای و… در آن ایجاد شده است تا شما بتوانید متناسب با سلیقه انتخابی مناسب داشته باشید.

نکته بسیار مهم در مورد این پتوها کیفیت مناسب و ایستایی آنهاست که شما میتوانید در کاربردهای مختلفی از آنها استفاده نمایید.

عمده فروش پتو در اصفهان به چه شکل عرضه محصول دارد؟

عمده فروش پتو در اصفهان به چه شکل عرضه محصول دارد؟

عمده فروش در اصفهان عرضه محصول در کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد. این کیفیت بالا و قیمت مناسب به دلیل فروش عمده و حضور پر رنگ در بازارهای رقابتی است که باعث شده است قیمتی بسیار مناسب برای آنها در نظر گرفته شود.

لذا برای خرید از عمده فروش پتو در اصفهان میتوانید به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز اقدام نمایید و خریدی بسیار ایده آل داشته باشید؛ لذا برای ثبت سفارش از این پتوها به صورت عمده با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *