بهترین قیمت عمده انواع تشک مسافرتی در اصفهان

انواع تشک مسافرتی در اصفهان ، به عنوان یکی از شهرهای صنعتی کشور نقش مهمی را در تولیدات از جمله تولید تشک مسافرتی ایفا می کند. کارخانه های شرکت پاندا به عنوان یکی از نمایندگی های این شرکت انواع تشک های مسافرتی را با بهترین قیمت به صورت عمده به فروش می رساند.

این نوع تشک ها نسبت به تشک های سنتی سبک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند. بنابراین فروش بیشتری نسبت به تشک های پنبه ای دارد. انواع تشک مسافرتی در اصفهان با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان ارائه می شود. زیرا به قیمت درب کارخانه عرضه می شود و همین امر موجب حذف واسطه گری شده است.  قیمت عمده تشک مسافرتی از طریق سایت شرکت پاندا در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

قیمت انواع تشک مسافرتی در اصفهان

قیمت انواع تشک مسافرتی در اصفهان

قیمت انواع تشک های مسافرتی به طور کلی به عوامل مختلفی بستگی دارد. سایز تشک، وزن ، الیاف و پارچه مصرفی از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تشک هستند. آنچه در نهایت برای مشتریان اهمیت دارد، قیمتی ارزان نسبت به سایر تولیدی ها می باشد. شرکت پاندا با توجه به فروش مستقیم از کارخانه ها این شرایط را برای مشتریان فراهم کرده است.

اقسام تشک های مسافرتی

اقسام تشک های مسافرتی

به طور کلی تشک های مسافرتی به دو نوع زیپ دار و معمولی تقسیم می شوند. تشک های مسافرتی زیپ دار به دلیل اشرافیت مشتریان به داخل تشک از مرغوبیت بالاتر و در نتیجه قیمت بالاتری برخوردار است.

نمایندگی های تولید تشک مسافرتی پاندا

نمایندگی های تولید تشک مسافرتی پاندا

شرکت پاندا به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولیدی تشک مسافرتی دارای نمایندگی های تولیدی در شهرهای مختلفی از جمله اصفهان، تهران، مشهد، یزد و… می باشد. بسیاری از مشتریان برای خرید انواع تشک های مسافرتی خرید حضوری به نمایندگی ها را ترجیح می دهند و می توانند تشک مسافرتی مورد نظر خود را به صورت عمده سفارش دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *