پخش عمده انواع تشک مسافرتی نوزاد

انواع تشک مسافرتی نوزاد ، در دو نوع پسرانه و دخترانه موجود می باشد و توسط کارخانه پاندا به عنوان یکی از بهترین کارخانه های تولید تشک ارائه می شود. تشک های مسافرتی نوزاد برای حمل و نقل بسیار راحت می باشد. الیاف و پارچه ی مصرفی در این نوع تشک از متریال ضد حساسیت و آلرژی استفاده می شود.

تشک مسافرتی نوزاد به صورت ست بالش و تشک عرضه می شود و دارای کیفیت بالایی می باشد. پخش عمده تشک های مسافرتی از طریق سایت شرکت پاندا برای مشتریان فراهم شده است . انواع تشک مسافرتی نوزاد همراه با لیست قیمت های بروز شده در سایت این شرکت قرار میگیرد تا خریداران با خیالی آسوده اقدام به سفارش عمده ی خود نمایند.

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

انواع تشک های مسافرتی تولیدی

تشک های مسافرتی به دو نوع زیپ دار و معمولی تقسیم می شوند. تشک های زیپ دار به دلیل اینکه مشتریان می توانند از الیاف به کار رفته آگاهی یابند از مرغوبیت بالاتری برخوردار است و هم چنین قابل شستشو نیز می باشند. برای خرید انواع تشک های مسافرتی در طرح های متنوع می توان از طریق یکی از راه های ارتباطی اقدام نمود.

صادرات تشک های مسافرتی

صادرات تشک های مسافرتی

شرکت پاندا علاوه بر عرضه ی داخلی، اقدامات موثری را در زمینه ارتباطات بین المللی داشته است و تشک های مسافرتی با کیفیت را در بسته بندی های کاوردار و مناسب به کشورهای مختلفی مانند، عراق، پاکستان، ارمنستان و … صادر می کند.

تشک های مسافرتی بازی نوزاد

تشک های مسافرتی بازی نوزاد

تشک مسافرتی بازی نوزاد یکی از جدید ترین و خلاقانه ترین محصولات تولیدی در شرکت پاندا می باشد که در تنوع طرح و رنگ بندی ارائه می شود. در تولید این نوع تشک از متریال ضد حساسیت استفاده شده است و تا مدت ها نوزاد دلبد را سرگرم می کند. تشک بازی نوزاد سبک هستند و حمل و نقل راحتی دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *