تولیدی تشک مسافرتی پاندا تهران

تولیدی تشک مسافرتی تهران ، به عنوان شهر اقتصادی و صنعتی در سودآوری و فروش تشک های مسافرتی نقش مهمی دارد. یکی از کارخانه های تولیدی تشک مسافرتی کارخانه پاندا است که همواره در جهت رضایت مشتری و فروش بیشتر همراه با مرغوبیت تلاش می کند.

تشک مسافرتی در اقسام مختلفی از جمله تشک فانتزی، نوزاد ،بادی و غیره تولید می شود که این نوع تشک ها دارای دو نوع زیپ دار و معمولی هستند. نوع زیپ دار از مرغوبیت بالاتری برخوردارند، در نتیجه گران تر هستند. علاوه بر تشک محصولات دیگری از جمله پتو، بالش، روتختی و غیره در تولیدی تشک مسافرتی تهران در حال عرضه به مشتریان می باشد. خرید از این شرکت بدون واسطه است از این رو قیمت مناسبی را برای خریدار به همراه دارد.

قیمت تولیدی تشک مسافرتی تهران

قیمت تولیدی تشک مسافرتی تهران

خرید تشک مسافرتی از شرکت پاندا برای مشتریان به صورت مستقیم از درب کارخانه عرضه می گردد. بنابراین برای خریدار مقرون به صرفه خواهد بود. به طور کلی قیمت تشک مسافرتی به عوامل مختلفی چون، دوخت تشک، سایز و ابعاد ، جنس رویه پارچه، الیاف به کار رفته در تشک بستگی دارد و باعث می شود تشک مسافرتی قیمت های متفاوتی را داشته باشند.

معرفی تشک برقی بهتاب

معرفی تشک برقی بهتاب

تشک برقی بهتاب یکی از تولیدات خلاقانه شرکت پاندا می باشد که به طور واحد پزشکان این نوع تشک را مورد تایید پزشکی  قرار داده اند. این تشک برای تسکین دردهای مفصلی، گرفتگی عضلات، روماتیسمی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تشک توسط المنت های برقی، گرما را به طور یکسان در تشک پخش میکند.

تشک مسافرتی نوزاد 

تشک مسافرتی نوزاد

این نوع تشک، در ابعاد استاندارد تولید می شود. امروزه یکی از لوازمات ضروری سیسمونی، الیاف مصرفی در تشک مسافرتی نوزاد دارای خاصیت ضد آلرژی و حساسیت می باشد و در طرح های کودکانه  و رنگ های زنده و زیبا هستند. برای خرید عمده این محصول می توانید از طریق سایت شرکت پاندا اقدام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *