خط تولید تشک مسافرتی ارزان قیمت

خط تولید تشک مسافرتی ، به صورت فعال در شرکت پاندا در حال تولید و عرضه به مشتریان می باشد. شرکت پاندا یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی در عرصه ی تشک مسافرتی می باشد. تشک مسافرتی انواع و اقسام مختلفی دارد که بنا به سلیقه و نیاز مشتری انتخاب و خریداری می شود.

تشک های مسافرتی سبک و کم حجم هستند و فضای کمی را اشغال می کند. تشک های مسافرتی برای تمامی سنین نوزاد، نوجوان ، یک نفره ، دونفره در تنوع رنگ ها و طرح های زیبا، در خط تولید تشک مسافرتی قرار دارد.  برای خریداری و سفارش عمده ی خود میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی و یا با مراجعه به یکی از نمایندگی های معتبر در شهرهای مختلف از جمله ، تهران، مشهد، یزد، اصفهان و… اقدام کنید و خرید خود را بدون واسطه و قیمتی مناسب انجام دهید.

خط تولید تشک مسافرتی در عرصه ی صادرات

خط تولید تشک مسافرتی در عرصه ی صادرات

صادرات یک امر مهم جهت سودآوری و گسترش تولیدات محسوب می شود. کارخانه پاندا علاوه بر تولید تشک های مسافرتی جهت فروش داخلی، تشک های مسافرتی متنوعی را با مرغوبیت و بسته بندی های مناسب ، به کشورهایی نظیر عراق، پاكستان، ارمنستان، افغانستان و… صادر می کند.

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار

تشک مسافرتی نوزاد لبه دار

تشک های مسافرتی نوزاد یکی از پرفروش ترین انواع تشک ها می باشد و بسیار مناسب خرید سیسمونی به شمار می رود. به گونه ای که امروزه یکی از لوازمات ضروری نوزاد به حساب می آید. این تشک دارای لبه هایی جهت حفاظ تشک است که از غلت زدن نوزاد جلوگیری می کند.

الیاف مصرفی تشک مسافرتی 

الیاف مصرفی تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی از الیاف متنوعی پر می شوند که دارای وزن و حجم های مختلفی هستند. الیاف پشم شیشه، ابری، آکاردئون، لایکو و… پر مصرف ترین الیاف به کار رفته در تشک مسافرتی هستند. تشک مسافرتی ابری از نوع ارزان ترین الیاف ها است. الیاف آکاردئون و لایکو از نوع مرغوب ترین آن ها به شمار می رود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *