تشک یک نفره مسافرتی قیمت ویژه برای صادرات

تشک یک نفره مسافرتی قیمت ارزان از نکاتی است که همواره از سوی خریداران مورد توجه قرار میگیرد. شرکت های مختلفی فعالانه در زمینه ی تولید تشک مسافرتی از جمله تشک مسافرتی یک نفره حضور دارند.

شرکت پاندا، یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی است که علاوه بر حفظ کیفیت بالا، با قیمتی ارزان به صورت عمده به مشتریان ارائه میکند. این شرکت به صورت مستقیم تشک یک نفره مسافرتی را با قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رساند. به عبارتی واسطه ها در آن حذف شده اند. همین امر موجب جذب مشتریان داخلی و خارجی شده است. تشک یک نفره مسافرتی قیمت مناسب، به کشورهای مختلف از جمله، پاکستان، ارمنستان، عراق و … صادر می شود. این نوع تشک ها با قیمت ویژه و استثنایی به فروش می رسد.

تشک یک نفره مسافرتی قیمت ارزان با الیاف مرغوب

تشک یک نفره مسافرتی قیمت ارزان با الیاف مرغوب

تشک های مسافرتی از الیاف متنوعی پر میشوند، یکی از بهترین الیاف های مصرفی، الیاف آکاردئون می باشد. این الیاف به صورت نواری فشرده می باشد که هر چقدر آکاردئون مصرفی بیشتر باشد، تشک مسافرتی مرغوب تر است.

انواع تشک مسافرتی تولیدی

انواع تشک مسافرتی تولیدی

به طور کلی تشک های مسافرتی در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. تشک مسافرتی زیپ دار قابل شستشو هستند و به راحتی از الیاف جدا می شود . مشتریان می توانند با توجه به زیپ دار بودن آن، از الیاف به کار رفته مطمئن شوند. تشک مسافرتی زیپ دار از نوع معمولی کمی گرانتر هستند.

مزیت های تشک مسافرتی

مزیت های تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی به دلیل مزیت هایی جای تشک های سنتی را گرفته اند و جایگاه خوبی را در زمینه ی فروش به دست آورده است. تشک های مسافرتی سبک هستند و به راحتی قابل حمل و نقل می باشند. این تشک ها نه تنها در سفر، بلکه در مصارف روزانه و حتی مهمان نیز استفاده نمود. دارای تنوع مدل و طرح های متنوعی می باشد که متناسب با سلیقه ی مشتریان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *