قیمت تشک مسافرتی یک نفره برای خرید عمده

قیمت تشک مسافرتی یک نفره، توسط شرکت پاندا از قیمتی پایین و مقرون به صرفه برخوردار است. چرا که با حفظ کیفیت و مرغوبیت به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه ارائه می کند. همین امر موجب شده تا مشتریان را مجاب به خرید تشک مسافرتی یک نفره به صورت عمده از این شرکت نماید.

تشک مسافرتی یک نفره سبک و کم حجم است و به راحتی قابل حمل و نقل می باشد. تشک های سنتی به دلیل سنگین بودن جای خود را به تشک های مسافرتی داده اند و امروزه جایگاه خاص و ویژه ای در بازار تشک دارد. قیمت تشک مسافرتی یک نفره تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند، وزن تشک، نوع الیاف مصرفی، پارچه ی به کار رفته، نوع دوخت بستگی دارد. این عوامل موجب می شود که هر کدام از انواع تشک های مسافرتی با قیمت های گوناگونی فروخته شود.

قیمت تشک مسافرتی یک نفره ارزان ابری

قیمت تشک مسافرتی یک نفره ارزان ابری

یکی از الیاف های پرکاربرد و ارزان قیمت، تشک مسافرتی ابری می باشد. این تشک از الیاف ابر، پر می شود و بیشتر در مصارف آموزشی، موسسات و … کاربرد دارد. این نوع تشک گزینه ی خوبی برای افرادی است که به دنبال تشک های مسافرتی ارزان قیمت می گردند.

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تولید تشک مسافرتی نوزاد

تشک مسافرتی نوزاد یکی از تولیدات شرکت پاندا است که با تولید آن، همواره مورد استقبال و توجه مشتریان قرار گرفته است. تشک مسافرتی نوزاد به صورت ست بالش و تشک ارائه می شود و الیاف مصرفی در آن، ضد حساسیت و آلرژی است. امروزه یکی از اقلام ضروری تهیه ی سیسمونی، تشک مسافرتی نوزاد می باشد.

خرید تشک مسافرتی عروسکی

خرید تشک مسافرتی عروسکی

تولید تشک مسافرتی عروسکی ، از جمله تولیداتی است که طرفداران زیادی نه تنها در میان کودکان، بلکه در میان نوجوانان و جوانان دارد. این نوع تشک ها ضد حساسیت هستند و به صورت شخصیت های کارتونی اعم از، مینیون، کیتی، باب اسفنجی و … دوخته می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *