سایت فروش انواع تشک مهمان نازک

تشک مهمان نازک از جمله تشک های مهمان می باشد که در وزن های پایین تولید می شوند. خرید عمده ی این تشک ها از طریق سایت با ارائه قیمت ها امکان پذیر می باشد.

تشک های مسافرتی نازک با وزن پایینی که دارند به راحتی قابل تاشو هستند به همین دلیل می توان از آنها به عنوان تخت و کاناپه برای کسانی که نیاز به مبلمان کم جا دارند استفاده کرد.

تشک های مسافرتی در نمونه های بسیار متنوعی تولید می شوند که یکی از آنها تشک مسافرتی نازک است که خود نیز در انواع مختلفی تهیه می شوند و برای کسانی که در خانه فضای خالی زیادی ندارند گزینه ی مناسبی می باشد.

مزایای تشک مهمان نازک

مزایای تشک مهمان نازک

این تشک ها که نازک می باشند، نسبت به بقیه تشک ها راحت تر تا می شوند و قیمت آنها از سایر تشک ها کمتر است.

از این تشک ها هم برای خوابیدن و هم برای نشستن می توان استفاده کرد و برای کمر بسیار مفید است و تمیز کردن آنها نسبت به بقیه آسان است.

تشک مهمان مدل 03T

تشک مهمان مدل 03T

این تشک یکی از انواع مدل های تشک مسافرتی می باشد که در ابعاد 180*83 سانتی متر تهیه می شوند.

از ویژگی های این تشک می توان به حجم و وزن کم، قیمت پایین، اشغال فضای کم در منزل و جابه جایی و حمل راحت اشاره کرد.

تشک نرم بهتر است یا تشک سفت؟

تشک نرم بهتر است یا تشک سفت؟

امروزه کمر درد در بین مردم بسیار زیاد است و استفاده از تشک خیلی نرم سبب این می شود که تشک فرو رود و ستون فقرات در وضعیت غیر طبیعی قرار بگیرند و باعث می شود درد کمر بیشتر شود.

در تشک های خیلی سفت فقط شانه ها و لگن بر روی تشک قرار گرفته و ستون فقرات روی تشک قرار نمی گیرد و فشار زیادی به شانه و لگن وارد می شود و در نتیجه استفاده از یک تشک با درجه سفتی متوسط بهتر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *