تولیدی تشک مهمان یک نفره سایز ۲*۹۰

تشک مهمان یک نفره، یکی از لوازمات ضروری سفر و حتی مصارف روزانه به شمار می رود. تشک های مهمان به دلیل مزایایی چون، سبک بودن و قابل حمل و نقل بودن، مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است و امروزه جای تشک های سنتی و پنبه ای را گرفته است.

تشک های مهمان یک نفره سایز ۲*۹۰ از فروش بیشتری برخوردار است. به همین دلیل تشک مهمان یک نفره از تنوع بالایی برخوردار می باشد. شرکت پاندا از تولیدی های این نوع تشک محسوب می شود که با کیفیتی مرغوب و قیمتی مقرون به صرفه به مشتریان ارائه می کند. فروش تشک مهمان توسط این شرکت، به صورت مستقیم و بدون واسطه است؛ به عبارتی به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود.

خرید تشک مهمان یک نفره

خرید تشک مهمان یک نفره

برای خرید تشک مهمان یک نفره از طریق سایت شرکت پاندا می توان اقدام نمود. یکی از راحت ترین روش جهت خریداری انواع تشک، سفارش اینترنتی می باشد. در میان مشتریان، افرادی هستند که خرید حضوری را به خرید اینترنتی ترجیح می دهند. شرکت پاندا با داشتن نمایندگی های مختلف این شرایط را برای اسن افراد و مشتریان فراهم کرده است.

قیمت تشک مهمان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تشک مهمان به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل متعددی بر روی قیمت گذاری تشک مهمان موثر می باشد. نوع الیاف مصرفی، پارچه به کار رفته، وزن تشک، ابعاد و سایز و نوع دوخت از عوامل تاثیرگذار برای تعیین قیمت می باشد. برای خرید تشک مهمان ارزان و مقرون به صرفه از طریق شرکت پاندا انجام می شود.

انواع تشک مهمان تولیدی 

انواع تشک مهمان تولیدی

تشک های مهمان در دو نوع زیپ دار و معمولی تولید می شوند. تشک های زیپ دار از نوع مرغوب تری می باشد، زیرا قابل شستشو هستند و موجب اشرافیت مشتریان به نوع الیاف به کار رفته می باشد. در نتیجه تشک مهمان زیپ دار نسبت به معمولی گرانتر می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *