قیمت روبالشی نخی از کارگاه تولیدی تهران

قیمت روبالشی نخی یکی از مناسب ترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده کالای خواب است. جنس نخ یکی از مرغوب ترین و ارزان ترین پارچه هاست که فروشی فوق العاده را به همراه دارد. جنس نخ یکی از محصولات منحصر به فردی است که طرفداران و خریدارن خاص خود را دارد.

بنابراین شرکت های تولید کننده کالای خواب بر اینند که متناسب با هر نیاز و مصرفی محصولات متنوعی را ارائه دهند و در کنار آن نیز پارامتر مهم قیمت مناسب و مقرون به صرفه را نیز رعایت کنند تا با سودآوری متناسبی همراه باشند.

روبالشی نخی به چه شکل است؟

روبالشی نخی به چه شکل است؟

روبالشی ها در جنس ها و طرح های متنوعی تولید میشوند از جمله: مخمل، ساتن، سه بعدی، نخی و… که هر کدام ازین جنس و طرح ها مزیت ها و طرفداران مخصوص به خود را دارد.

روبالشی های نخی از جنس پنبه و پلی استر است و کاملا ضد حساسیت است و این ویژگی ضد حساسیت بودن روبالشی های نخی در مقابل قیمت ارزانش یکی از پر فروش ترین محصولات است. ویژگی دیگر این محصول راحتی آن در تعویض و شستشو است که با توجه به حالت پاکتی و زیپ تعبیه شده در پشت آن همه چیز را برای مصرف کننده راحت کرده است.

ویژگی روبالشی های جنس نخ

ویژگی روبالشی های جنس نخ

یک روبالشی خوب ویژگی های متعددی دارد از جمله: عدم چروک پذیری، عدم آبرفتگی، تنوع بالا در طرح و رنگ، ماندگاری و کیفیت خوب، تنفس پذیری و هزینه مناسب آن است. که دارا بودن هر کدام ازین ویژگی ها برای یک روبالشی امری ضروری و مهم است. تنوع در طرح و رنگ باعث میشود که گزینه های انتخاب بیشتری داشته باشید و دستتان باز تر باشد. عدم چروک پذیری خیالتان را از بابت شستشو راحت میکند. تنفس پذیری سبب جریان مولکول های هوا به داخل بافت پارچه و مانع خفگی میشود . بنابراین هر یک ازین ویژگی ها مزیت قابل قبول خود را دارد و رعایت همه آنها نیز ضروری است.

قیمت روبالشی نخی چگونه است؟

قیمت روبالشی نخی چگونه است؟

قیمت روبالشی نخی از کارگاه تولیدی تهران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. با توجه به دارا بودن این روبالشی ها از تمامی ویزگی ها و پارامترهای مقبول و قیمت گذاری بسیار فوق العاده برای آنها یکی از پر فروش ترین محصولات این کارگاه تولیدی است که شما نیز میتوانید برای آگاهی از قیمت روبالشی نخی و خرید به صورت عمده از این محصولات با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *