صادرات روبالشی نخی ایرانی قیمت مناسب

روبالشی نخی به دلیل جنس آن که تولیده از نخ خالص است در میان مصرف کنندگان طرفداران بسیاری دارد.

شرکت پاندا برای جلب رضایتمندی مشتریان خود سعی دارد تا در همه زمینه های تولیدی نهایت ابتکار و تنوع را بکار گیرد و از همه اقشار مصرف کننده و خریدار برای خود مشتریانی خاص جذب کند.

زمانی که یک تولیدی تنوع گسترده ای را در زمینه جنس، رنگ، طرح و… داشته باشد قدرت انتخاب بالایی را برای خریدار ایجاد میکند و این باعث میشود که توجه خریدار معطوف به اجناس همین تولیدی باشد.

بنابراین شرکت پاندا با ایجاد تنوع و کیفیت بالا و قیمت گذاری مناسب و ارزان جایگاه خود را در این زمینه ثبیت کرده است.

دلیل صادرات موفق روبالشی نخی ایرانی چیست؟

دلیل صادرات موفق روبالشی نخی ایرانی چیست؟

روبالشی های نخی تولید شده توسط شرکت پاندا علاوه بر اینکه مورد توجه خریداران در سراسر ایران شده است بازار صادرات بسیار سودآوری را نیز از آن خود کرده است.

روبالشی های نخی تولید شده در شرکت پاندا از الیاف بسیار مرغوبی تولید شده اند و دارای ویژگی هایی چون خنک بودن، نرمی، عبور هوا از تار و پود آن، عدم ایجاد حساسیت و… است دارا بودن از این ویژگی ها، گویای کیفیت و دوام بالای این محصول است.

از طرفی قیمت گذاری مناسب به دلیل عرضه مستقیم و بی واسطه و فروش عمده آن باعث شده است تا توجه بسیاری از تاجران و خریداران خارجی را برای صادر این محصول به خود جلب کند.

دوام روبالشی های نخی به چه شکل است؟

دوام روبالشی های نخی به چه شکل است؟

روبالشی های نخی از الیاف بسیار مرغوبی چون پنبه به دست می آیند. این الیاف دارای مقاومت بسیار بالایی است و به راحتی قابل شستشو می باشد.

به طور کل روبالشی ها به دلیل نوع استفاده شان لایه رویه یک بالش را در برمیگیرند بنابراین احتمال چرک و آلوده شدن آن بسیار زیاد و مکرر است.

بنابراین جنس این روبالش ها باید از الیاف مناسب باشد تا با شستشوی مکرر تغییر بافت و رنگ و سایز ندهند. روبالشی های نخی ضمن برخورداری از این مقاومت در برابر انواع مواد شوینده نیز مقاومت دارند و نگرانی آبرفتگی و تغییر رنگ را نخواهند داشت.

قیمت روبالشی نخی به چه صورت است؟

قیمت روبالشی نخی به چه صورت است؟

روبالشی نخی با توجه به ویژگی های بسیار مطلوب و تنوعی که در طرح و رنگ آن وجود دارد جز یکی از پر فروش ترین کالاهای شرکت پانداست و بازار صادرات پر سودی را به کشور های خارجی ایجاد کرده است.

قیمت مناسب، کیفیت بالا و تنوع بسیار گستره در طرح و رنگ این محصول از فاکتور های اصلی فروش و سودآوری فوق العاده این محصول می باشد.

شرکت پاندا نیز با ایجاد امکان خرید اینترنتی و آنلاین امکان دسترسی راحت به محصولات شرکت را ایجاد کرده است و شما میتوانید با مراجعه به سایت و مشاهده تنوع و کیفیت روبالشی نخی تولید شده در این شرکت نسبت به خرید عمده و ثبت سفارش این محصول اقدام نمایید و با کارشناسان و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *