قیمت تشک برقی کوچک با مارک آلمانی

تشک برقی کوچک که با بهترین مارک های آلمانی وارد کشور شده را می توانید برای خرید عمده خود سفارش دهید. قیمت تشک ها با توجه به تعداد سفارش داده شده و همچنین مدل های انتخابی، می تواند متفاوت باشد.

تشک های بویرالی

تولید تشک های برقی، نسل جدیدی از تشک های خوب و کاربردی را به بازار عرضه نموده است که کارایی های بسیاری از جمله در درمان مشکلات ارتوپدی دارد.

این نوع تشک ها با مارک های آلمانی، از طرفداران بیشتری برخوردار است و از معروف ترین آن ها می توان به تشک های بویرالی، زیکلاس، بیورر اشاره نمود.

تشک برقی بیورر UB66

تشک برقی بیورر UB66

پشم به عنوان یکی از اصلی ترین الیاف مورد استفاده برای تولید تشک های برقی بیورر می باشد که مدل معرفی شده در ابعاد 140 * 150 سانتی متر تولید می شود و بیشتر می توان از آن به عنوان رو تشکی یا ملافه استفاده نمود.

قابلیت تنظیم دما در سه درجه مختلف، مصرف برق 120 وات از مشخصه های فنی تشک های فوق، می باشد.

دمای سی درجه، بهترین دما برای شستشوی این نوع تشک ها می باشد.

تشک برقی کوچک

بازار فروش انواع تشک برقی کوچک

تشک های برقی که با اندازه های کوچک تر تولید می شوند، کارایی بیشتری به همراه دارند ضمن آن که در موقعیت های مکانی بیشتری می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

ما با بررسی نیازهای مشتریان، به این نتیجه رسیده ایم که فروش عمده تشک های برقی را به صورت اینترنتی به انجام رسانیم که از این طریق، بیشترین مزیت ها را به منظور جلب رضایت مندی مشتریان، می توان ارائه نمود.

خرید عمده تشک های برقی از طریق سایتی که پیش روی شماست، ارائه بهترین قیمت ها را امکان پذیر ساخته است.

سفارش تشک

سفارش تشک با قیمت های رقابتی

مزیت دیگری که در خرید تشک از طریق سایت، در اختیار شما قرار می گیرد، مربوط به این امر خواهد بود که هزینه های جانبی شما، تا حد چشم گیری کاهش یافته و از طرفی با فروش بدون واسطه تشک هم توانسته ایم قیمت های رقابتی را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

از همین رو می توانید تشک های خوب و باکیفیتی که نیاز دارید را از طریق سایت فوق، سفارش دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *