قیمت روتختی چهل تکه کتان دونفره

روتختی چهل تکه کتان که در اندازه دونفره و تک نفره تولید می شوند بسته به تعداد انتخابی از سمت مشتریان، می تواند قیمت های گوناگونی داشته باشد. به هر حال برای سفارشات عمده خود می توانید با ما در تماس باشید.

روتختی های چهل تکه

یکی از خلاقیت های خوب و در عین حال با قدمتی که در زمینه دوخت روتختی وجود دارد مربوط به تولید روتختی های چهل تکه می باشد و چنین روتختی هایی با پارچه هایی از جنس های گوناگون، قابل تولید خواهند بود.

پارچه های کتان از کاربردی ترین و باکیفیت ترین نوع پارچه های مورد استفاده در دوخت روتختی های چهل تکه می باشند و معمولا از الیاف پنبه ای هم برای پر کردن آن استفاده می نمایند.

روتختی چهل تکه طرح ترمه

روتختی چهل تکه طرح ترمه

روتختی های چهل تکه دوزی شده از این مزیت برخوردار هستند که با انواع طرح و مدل ها دوخته شوند و یکی از طرح های پیشنهادی، مربوط به روتختی های ترمه خواهد بود.

نوع ترمه های مصرفی در قدم اول می تواند تعیین کننده قیمت روتختی باشد چرا که ترمه ها از تنوع و گستردگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

از همین رو بهترین مدل های پیشنهادی برای فروش عمده روتختی خواهد بود.

روتختی چهل تکه دوزی

کانال فروش روتختی چهل تکه دوزی

کانال ها امروزه به یکی از کاربردی ترین ابزارهای تجاری تبدیل شده اند به گونه ای که منجر به رونق کسب و کارهای زیادی شده اند.

از همین رو ما برای فروش انواع روتختی های جدید خود نیز اقدام به راه اندازی کانال تلگرامی نموده ایم و در نتیجه عضویت در کانال این سایت، شما هم می توانید انواع روتختی های مورد نیاز را انتخاب و سفارش دهید.

روتختی چهل تکه کتان

عرضه مستقیم روتختی چهل تکه کتان

یکی از دیگر روتختی های پیشنهادی این مرکز که عرضه مستقیم آن را هم به انجام می رساند، مربوط به روتختی های کتان می باشد.

چنین روتختی های خوب و باکیفیتی می تواند رضایت را از مشتریان، به صورت کامل دریافت نماید و در نتیجه برای شروع همکاری، کافی است با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *