خرید تشک عروسکی بزرگسال | قیمت انواع تشک فانتزی | پاندا

خرید تشک عروسکی بزرگسال

خرید تشک عروسکی بزرگسال با طرح های قورباغه، خرگوش، جغد، شیر، لاک پشت و پروانه و … را از طریق مجموعه پاندا می توانید انجام دهید. قیمت انواع تشک فانتزی، بر اساس سایز تشک تعیین می شود. تشک هایی با سایز 200*150 و 150*100 از جمله تشک های پرفروش مجموعه پاندا محسوب می شود.

تشک عروسکی، امروزه مورد انتخاب دختران و پسران با رده های سنی مختلفی می باشد و جذابیت این تشک ها، به اندازه ای است که حتی بزرگسالان هم متقاضی خرید این نوع از تشک های فانتزی شده اند.

قیمت تشک را می توان بر اساس سایز بندی هایی که دارند مشخص نمود و شرکت تولیدی پاندا از مجموعه هایی است که برای مشتریان خود، قیمت فروش تشک فانتزی را با بهترین شرایط تعیین می کند.

قیمت تشک پاندا

سفارش تشک طرح خرس پاندا

سفارش تشک عروسکی می تواند با طرح های متنوعی انجام شود و در این خصوص، تشک طرح پاندا هم نمونه یکی از تشک های پرفروش و جذاب محسوب می شود.

در خصوص جنس رویه تشک های فانتزی، خوب است بدانید که از بهترین نوع پارچه های مخمل استفاده می شود و زیپ دار بودن آن هم عاملی بر این موضوع شده که بتوان به شستشوی مناسب آن پرداخت.

تشک شکل حیوانات

فروش اینترنتی تشک عروسکی

در فروش اینترنتی تشک عروسکی، هدف ما این است که مشتریان ما از جای جای کشور، این قابلیت را داشته باشند که بر اساس نوع نیاز خودشان، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

علاوه بر انتخاب طرح، شما مشتریان هم می توانید در خصوص سایز و اندازه تشک عروسکی، مشخصات مد نظر خود را دخیل نموده و به ما اعلام نمایید.

شرکت پاندا خواب

تولید انواع مدل تشک فانتزی دخترانه

طرح های دخترانه از تنوع بیشتری در تولید تشک فانتزی برخوردار هستند و در این خصوص، طرح های حیوانات، گل و عروسکی از انواع مواردی خواهند بود که پیشنهاد می شود.

در خصوص ارتفاع این نوع تشک ها باید گفته شود که ارتفاع 20 سانتی متری دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *