شرکت روتختی سه بعدی یک نفره در بازار تهران

شرکت روتختی سه بعدی با الگوبرداری از طرح های بسیار متنوع از مناظر، شخصیتها، انیمیشن ها، طرح های عاشقانه در سطح بسیار گسترده ای تنوع ایجاد کرده است و به صورت یک نفره، دونفره، نوزاد، دخترانه و پسرانه طیف گسترده ای از خریداران و مصرف کنندگان را پوشش داده است.

ضمن چاپ این تصاویر به صورت سه بعدی فضای ایده آلی را برای افراد سخت پسند در زمینه انتخاب کالای خواب، بخصوص روتختی و ملزومات آن ایجاد کرده است. ضمن اینکه این روتختی ها با فروش ارزان و مقرون به صرفه در بازار تهران شرایط خرید مناسبی را دارند.

تنوع روتختی های سه بعدی یک نفره عرضه شده در بازار تهران

تنوع روتختی های سه بعدی یک نفره عرضه شده در بازار تهران

روتختی های یک نفره تنوع بسیاری به صورت پسرانه، دخترانه و بزرگسال دارد و برای هر کدام از این طرح ها تنوع بسیار بالایی را در طرح و رنگ نیز ایجاد کرده است.

شما در طرح های پسرانه تصاویر سه بعدی ماشین، شخصیت های کارتونی مورد علاقه پسرانه، طرح های فوتبالی و… را شاهد خواهید بود. برای روتختی های دخترانه نیز ضمن تنوع رنگ های ملیح و زیبا و طرح های شخصیت های مورد علاقه دخترانه را در نظر گرفته است تا بتواند پوششی برای همه سلایق در این زمینه ایجاد کند.

روش شستشوی روتختی های سه بعدی یک نفره

روش شستشوی روتختی های سه بعدی یک نفره

روتختی های سه بعدی در تولید بسیار مقاوم سازی میشوند تا ضمن شستشوی مکرر شکل اولیه و تصاویر زیبای روی آن نیز از بین نرود. لذا شما برای شستشوی این روتختی ها از دمای ۳۰ درجه سانتی گراد استفاده نمایید و از پودرهای آنزیم دار نیز استفاده نکنید تا به بافت آن آسیبی وارد نشود. نکته دیگر اینکه این روتختی ها را نباید در خشک کن لباسشویی خشک شوند اما برای شستشو توسط خشک شویی مشکلی ندارند.

دلایل خرید از شرکت روتختی سه بعدی پاندا

دلایل خرید از شرکت روتختی سه بعدی پاندا

برای خرید از شرکت روتختی سه بعدی پاندا دلایلی زیادی وجود دارد که ترغیب کننده خریداران برای تداوم همکاری شده است از جمله:

فروش مستقیم و رقابتی

استفاده از جنس صد در صد مرغوب

تنوع سایز به صورت یک نفره و دونفره

جذب گرما و سبک و کرکی بودن این روتختی ها

شستشوی آسان هم با دست و هم با لباسشویی

مناسب برای استفاده در تمام فصول سال و…

است که از مهم ترین دلایل تداوم همکاری با شرکت پاندا خواب است لذا شما نیز با در نظر گرفتن همه شرایط فروش، ضمن برقراری ارتباط با مشاوران ما در واحد فروش میتوانید از شرکت روتختی سه بعدی پاندا ثبت سفارش عمده  داشته باشید و یک خرید کاملا ایده را تجربه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *